Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward zostanie przetransportowany do Wielkiej Brytanii?

Od wypadku Darcy'ego Warda minęło już trochę czasu. Niewykluczone, że w środę Australijczyk zostanie przetransportowany do jednego ze szpitali w Wielkiej Brytanii.

przeczytaj cały artykuł

pp84

Kolejne spływające wiadomości tylko potwierdzają, że nie jest dobrze. Kolejny spędziłem dzień w zielonogórskim szpitalu i zupełnie przypadkowo usłyszałem chłopaków w koszulkach "Team Darcy Ward" rozmawiających przez telefon. Jadąc windą przekazywali informacje telefonicznie cytuję: "Panie Robercie niestety nie mamy żadnych dobrych wiadomości". Wnioskuje, że był to telefon do Dowhana. Na pewno po południu w szpitalu był Chris Holder, z kilkoma osobami parkowali Jeep'a na nr rej. CT ... Jutro pewnie będą jakieś szczątkowe informacje oby lepsze niż te, które człowiek gdzieś zasłyszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bezwzględny

Swoją drogą jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe dlaczego akurat jutro mają się pojawić jakieś informacje.. wiem, że tak mówił Zapotoczny na briefingu, ale mówił też, że na razie nic nie powie, bo obowiązuje go tajemnica lekarska, a nie wyobrażał sobie pytania Darcyego o zgodę.... Więc się zastanawiam jak on to sobie wymyślił, że jutro zgodę będzie miał?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaytek

Normalnie pewnie o ile Ward nie wyrazi zgody takiej informacji nie będzie. I będzie to trzeba przyjąć bez gadania.

| Odpowiedz
blokuj
Bezwzględny

No zgoda, ale dlaczego w takim razie nie powiedział, że więcej informacji przekaże jak Darcy wyrazi zgodę? W zamian powiedział, że więcej info będzie w środę, jakby za pewnik przyjął, że właśnie jutro Darcy powie: ok, możesz mówić publicznie co ze mną.... przecież to bez sensu jest...

| Odpowiedz
blokuj
Michaelus

Gdzieś czytałem że w takich sytuacjach najważniejsze sa pierwsze 3 dni po wypadku, pewnie związane z opuchliznami itd. Stąd pewnie termin środowy na ewentualne pierwsze oficjalne informacje.

| Odpowiedz
blokuj
pp84

To tylko moja opinia ale wydaje mi się, że mieli na myśli iż najwcześniej w środę mogą zostać podane jakieś szczegóły. Jak czytamy z wszelkiego rodzaju doniesień Darcy przechodził jakieś dodatkowe operacje to wszystko wiąże się z podawaniem leków po których pewnie musi upłynąć trochę czasu zanim będzie można pytać zawodnika o jakieś zezwolenia, czy pozwolenia na przekazywanie informacji o stanie jego zdrowia do wiadomości publicznej.

| Odpowiedz
blokuj
Bezwzględny

W zasadzie i tak nie ma to większego znaczenia.. całkiem możliwe, że powiedzą, że Dublu zostanie przetransportowany do Austrii/Izraela/GB na dalsze badania/leczenie i na tym się skończy. Na marginesie Chris napisał, żeby nie przelewać pieniędzy na konta pomocy dla Dublu, oficjalne konto ma zostać założone za parę dni

| Odpowiedz
blokuj
pp84

Tak jak mówisz otrzymamy szczątkowe informacje i tyle następne będą już z dużym opóźnieniem z innych klinik. Trzymam kciuki za Darcy'ego, z uwagi na pobyt w szpitalu córki widzę okno jego sali dosłownie z naprzeciwka, każde spojrzenie to widok przewiązanego w oknie szalika. Nie daje to nawet na chwilę zapomnieć.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.