Wątek dotyczący artykułu

Karambol w Motali. Kenni Larsen kontuzjowany?

Podczas wtorkowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Piraterną Motala a Ikaros Smederną Eskilstuną doszło do karambolu z udziałem Adriana Miedzińskiego i Kenniego Larsena.

przeczytaj cały artykuł

Edox sektor 42

Miedzinski to zagrozenie od kilku sezonow na torze. Nie ma wyobrazni ten chlopak. Ostatnio jakis trener wypowiadal sie o juniorze ktory spowodowal upadek kolegi, ze nie ma wyobrazni i musza nad nim popracowac nad jego zima glowa. Z Miedzinskim powinni zrobic tak samo. Wedlug mnie jest o wiele niebezpieczniejszy od Pedersena. Bo po nim wiadomo czego sie mozna spodziewac, natomiast Miedzinski jest niobliczalny i nieprzewidywalny w swoich zapedach o punkty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Skit

ogladales mecz?? Miedziaka obróciło jechał przed Kennim i w momencie kiedy obrociło Miedziaka wpadł w niego Kenni więc o co Ci chodzi??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Cortez

Niestety to prawda Adrian od paru sezonów jeździ poza granicami rozsądku i często jest sprawca upadków w tym i swoich.... Nie sadze jednak że wynika to z premedytacji. Zdecydowana większość to dzwony w wyniku walki lub.... i tutaj moja teoria: Adrian był zawsze ambitny i jeździł na 100% swoich możliwość czyli na granicy. Wówczas nie było tak jak obecnie. Jednak pózniej miał kilka mega dzwonów także nie ze swojej winy jak ten w Pradze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Edox sektor 42

Zgadzam sie. Dlatego praca z psychologiem sportowym jak najbardziej wskazana. To nie bieg przez płotki najwyżej sie potkniesz i zedrzesz łokcie. Tutaj balansuje sie na granicy zycia i smierci. Wedlug mnie powinien to do siebie wziasc z calego serca. Ja mu zle nie zycze i nie probuje podburzac. Stwierdzam to co widze jak chlopak jedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.