Wątek dotyczący artykułu

Kiedyś duży futbol, teraz III liga

Głośno zrobiło się o Radosławie Majdanie zgłoszonym do rozgrywek przez Polonię Warszawa. Poza szczeblem centralnym grają piłkarze, którzy duży futbol widzieli nie przez szybkę telewizora.

przeczytaj cały artykuł

Elos

Żurawski miał kompromitujący koniec kariery......... a teraz jeszcze rozmienia się na drobne....
kasy mu brakuje? może po prostu nie potrafi skończyć.
Ale wielkie uznanie za grę w pucharach i jeb...m Celticu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Elos

czy ja powiedziałem że to żyła złota?
może oprócz grania wykonuje jakieś inne zadania np. skautingowe, PR-owe, rozwiń horyzont myślenia chłopie
Poza tym jak się nie ma kasy to i każde pare tysi jest ważne
Czyż nie ?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marulek

W tym Poroninie ? pare tysi (skąd taki budżet w 3 lidze :D) ? dla typa który w samym Celticu przez 3 sezony zgarniał prawie 2 mln ojro na rok...nawet jakby cały budżet tego klubu dali mu do ręki, to dla niego byłby to psi pieniądz... On gra tam WYŁĄCZNIE rekreacyjnie, bo wiceprezesem Porońca jest jego kumpel, który go namówił na granie, miał tylko zagrać końcówkę sezonu , ale strzelił bodaj 8 goli, spodobało mu się i został na następny sezon, ale zapowiedział koniec kariery w lutym...
Nie no rozbroiłeś mnie ziomek z tym leceniem na kasę w Poroninie....hehhehe 10/10. SKąd ty się urwałeś...

| Odpowiedz
blokuj
Elos

Znikąd się nie urwałem , cztaj ze zrozumieniem i dokładniej to co piszę. W mojej pierwwzej wypowiedzi napisałem : "kasy mu brakuje? czy może po prostu nie potrafi skończyć?"
Więc nie wyłapuj zaraz pół fragmentu zdania , bo nierzadko jest trochę tekstu do doczytania który ma wpływ na całą myśl autora.
Poza tym trochę na zasadzie sarkazmu napisałem z tą kasą bo też mi się nie wydaję żeby spokojny gościu jakim jest Żuraw przepuścił cały szmal z gry na zachodzie. Ale moich sarkazmów nie musisz wyczuwać.
Prośba na przysżłość nie dopier....aj się zaraz jak typowy frustracik netowy żeby podbić sobię niedowartościowane ego, deprecjonując poziom wypowiedzi innych forumowiczów.
elo ziomek

| Odpowiedz
blokuj
marulek

Poza tym jak się nie ma kasy to i każde pare tysi jest ważne
Czyż nie ?

Ta sarkazm :), dopiero po moim poście widzę, że się zreflektowałeś, ale rąbie mnie to, bo widzę, że nie jesteś jednym z tych którzy potrafią się przyznać do własnej głupoty...elo.

| Odpowiedz
blokuj
Elos

ty też widzę uparty jesteś jak zwierzę wydawające dźwięki na podobę "ihhhaaa"
Trochę sarkazm trochę nie , nie jestem wtajemniczony w to co robi Żuraw ani w to jaki poziom finansowy prezentuje klub z Poronina, a nie wziąłeś pod uwagękrótkowzroczny chłopcze że może dostawać od jakichś udziałowców , sponsorów lokalnych jakąś "sałatę" za "kręcenie" się wokół klubu? w tym na boisku? Popatrz na własną niewiędzę i schematyczny tok "prawie" myślenia.

| Odpowiedz
blokuj
marulek

z tym "iha" się powtarzasz, już chyba setny raz piszesz na tym forum ;) Jakaś twoja sentencja życiowa ?
Jak nie jesteś wtajemniczony, to nie pisz głupot, tyle w temacie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.