Wątek dotyczący artykułu

Brak "gościa" dużym utrudnieniem Polonii. Jacek Woźniak: Młodzi mogą się czegoś nauczyć

Jak przyznaje trener Jacek Woźniak, play-offy Nice PLŻ będą prawdziwą lekcją żużla dla bydgoskich juniorów. Polonia rywalizować będzie w dwumeczu z Lokomotivem Daugavpils.

przeczytaj cały artykuł


Rysio-z-Klanu

Panie trenerze nie lepiej powiedzieć prawdę o Jóźwiku i Bietrackim.
Karol zakończył już karierę,ma duże problemy osobiste i jest na zakręcie,a z Bietrackim od 1.5 miesiąca nie macie kontaktu.Nie pojawia się w klubie,nie odbiera telefonów.Z tego co wiem ma zdać sprzęt do klubu,czyli tak jak w przypadku Gumisia jego kariera w Polonii dobiegła końca.
Wracając do tematu to uważam,że Stalkowski ma o wiele większy talent niż Rydlewski,który już na mini torze był faworyzowany przez Jacka Woźniaka,bo to jego wujek.Damian powinien jak najwięcej startować,bo ma zadatki na dobrego żużlowca,jest pracowity i nie wybiera sobie torów na jakich ma jechać.Zresztą już zimą w prywatnej rozmowie w samym superlatywach na temat Damiana wypowiadał się lider Polonii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gacek

Karol rzeczywiscie ma problemy sercowe i osobiste ..jednak jego zdjęcia w tle i profilowe na Face pokazują ,że chłopak tęskni do żużla

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

To nie tak, że nie chcą. To On sam tak wybrał. Poszedł śladami Curyły. Przyniósł zwolnienie lekarskie, że niby niezdolny jest do uprawiania żużla i zdał w klubie sprzęt. Dziadek i jeszcze jeden koleś zainwestowali w Niego sporo siana. Miał dobre fury, ale nie miał do tego głowy. Zimą chlał, balował na potęgę, a niedawno "poprztykał" się z dupcią i psycha siadła na maxa. Zal chłopaka, ale każdy jest kowalem swojego losu...Jak zimą Go mój kumpel zjxbał i ostrzegał, to się dureń tylko śmiał.
Bietracki to kolejny przykład cwaniactwa, nieudacznictwa i próbowania zrobienia sukcesu na skróty. Szpan i bujanie się z mętami jest ważniejszy od rad ojca i kariery. Brak z Nim zupełnie kontaktu. Dno totalne. Skończony jako żużlowiec.
Widać Jacek Woźniak boi się mówić gołą prawdę prosto w kibicowskie uszy. Wcale mnie to nie dziwi. Wszak to Jego wychowankowie, Jego szkoła! Co z niej wyrasta widzimy co roku. Żeby nie wspomnieć ostatnich paru lat i takich orłów, jak: Wolniewiński, Grobelski, Drożdżowski, Trempała czy Braun. Prawdziwa kuźnia talentów. Oby tylko najmłodsze pokolenie bydgoskich żużlowców, nie powielało tych wzorców i pojechało innym torem. Ta cała nasza szkółka, to jest przedszkółka! Tam brakuje trenera z twardą ręką, który walnąłby pięścią w stół, albo z liścia w ryj i trzymał porządnie w ryzach rozpasanych małolatów. Jeszcze jedna sprawa. Rydlewski niestety jest przez Jacka, nieco ponad miarę forowany po linii wujowskiej. Stalkoś po świetnym występie w młodzieżowych zawodach, nie załapał się do składu na Wandę, kosztem słabiutkiego Rydlesia. Pomijam kwestię zatrudnienia na ten mecz Kubery i wyjaśniam, że wypożyczenie zawsze kosztuje drożej od początkującego wychowanka. Tylko idiotom można wciskać kit, że jest inaczej. Aha, jutro u nas jest jakiś młodzieżowy turniej, na który nie załapał się Sitarek. Sezon zmarnowany przez kontuzje, powinien powetować sobie ten bardzo ambitny junior chociaż jak najczęstszymi występami wśród rówieśników. Niestety! Jacek Woźniak widzi to inaczej i wstawił chłopaka na rezerwę. Dla mnie te Jego wizje są ślepe. No, ale to tylko moje zdanie. Może jeszcze paru moich kumpli.
I to by było,(cytując profesora od mniemanologii stosowanej) na tyle...Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Nic dodać nic ująć.Dodam tylko,że do wirtuozów szkoły Jacka W. zaliczyłbym jeszcze Adriana Ojczenasz,który swego czasu w nocy w swoim boksie urządzał sobie spotkania z wytatuowaną blacharą,gdzie zioło palili na potęgę:)
Dla mnie nieporozumieniem jest,że jutro nie jedzie Sitarek.Chłopak po kontuzji wręcz musi jeździć,bo za chwilę będzie kolejnym zmarnowanym zawodnikiem przez Jacka,tym bardziej,że w przyszłym sezonie będzie miał już 19 lat i będzie to dla niego ostatni dzwonek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Oj Big, Ty to byś zaraz z liścia ;) Trener ma mnóstwo innych narzędzi, np. "ścieżka zdrowia" w siłowni, wybieganie karnych kółek na obiekcie, dodatkowe 200 pompek, czy też 1000 brzuszków, lub sprzątanie trybun zamiast jazdy. Ludzka wyobraźnia nie zna granic ;) Pozdro!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

To była swego rodzaju przenośnia. Wiadomo, że nikt nie będzie zniżał się do rękoczynów. Ostatnimi laty rozpasanie w naszym parkingu sięgnęło niestety szczytów. Fajnie, że przytoczyłeś czasy pana Mieczysława, który przede wszystkim był wychowawcą. Był dla młodzieży wzorcem postępowania. Dopiero na drugim miejscu był trenerem. Miał tzw. charyzmę, a juniorzy(i nie tylko) szli zawsze za nim jak w dym. Od końca kariery('68) zajął się trenerką i do końca swoich dni('85)szkolił młodzież. W tym czasie juniorzy Polonii, zdobyli zdecydowanie najwięcej medali w dziejach klubu. Polonia była wówczas młodzieżową potęgą. Jak jest dziś wszyscy to wiemy. Swoje zdanie na ten temat, opieram na wspomnieniach byłych żużlowców Polonii, którzy byli na tyle uprzejmi, że kiedyś podzielili się ze mną swoimi przeżyciami. Ale to tylko info dla niedowiarków, bo Ty Grzesiu wiesz przecież o co chodzi...Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.