Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Strząbała po porażce z Motorem: Nie możemy tracić aż tyle goli

- Możemy mieć spore zastrzeżenia do gry w obronie - powiedział po pierwszym sparingu Vive Tauronu Kielce w okresie przygotowawczym II trener zespołu, Tomasz Strząbała.

przeczytaj cały artykuł


kiel ce

Spokojnie,bardzo dobra taktyka poniewaz rozegramy tylko 3 sparingi a pozostale beda juz w polskiej lidze mecze do pocwiczenia,wiec nie bedziemy mieli az tylu spotkan w nogach.Inne druzyny mn. Orlen Wisla bedzie miala rozegranych ok.11 spotkan w sierpniu,czyli srednio co 3 dni mecz!juz eksploatacja niesamowita a przeciez ani jednego meczu o stawke nie bylo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak

Macie zgrany zespół a zmiana nastąpiła jedynie na kole gdzie Piotrka Grabarczyka zastąpił M.Kus. U nas kluczowa pozycja na środku rozegrania za Sashę przyszedł Dima + nowy/stary lewo rozgrywający Pusica + nowy kołowy Oneto + Bartek Konitz. Te osoby muszą się wprowadzić do zespołu, nauczyć taktyki, zagrywek. Dla was może to i dobre choć jest to raczej ewenement - rozegrać 3 sparingi w okresie przygotowawczym i od razu przeskok na grę w lidze + CL. Nawiasem mówiąc nasza liga to już nie ta sama ogórkownia co dajmy na to jeszcze 3-4 lata temu. Teraz przynajmniej na 8 zespołów jednak trzeba się spiąć i spocić. Także takie lekkie te 'sparingi w lidze' nie będą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.