Wątek dotyczący artykułu

Najgroźniejsze upadki fazy zasadniczej PGE Ekstraligi

Zakończyła się faza zasadnicza PGE Ekstraligi. Oprócz emocji nie zabrakło niestety także dramatycznych wydarzeń. Największe konsekwencje wywołał upadek z ostatniej rundy, w którym Darcy Ward przerwał rdzeń kręgowy.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kamil21212121 - RSKŻ

Już cenzura i usunęli, tzw. wszystko co stawia w złym świetle sf musi zostać usunięte, a jak tak dalej będą się zachowywać, to będą tracić forumowiczów, a w tedy będzie już za późno i płacz im pozostanie :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

maja nas w pompie. codziennie powstaje nascie kont (czesto bzdurnych, ale to "insza inszosc"), a starych forumowiczow olewaja... liczy sie sztuka i ilosc odslon. dopoki ilosc klikniec sie zgadza nie musza sie na nic ogladac. doskonalym przykladem jest ten artykul... na chwile obecna ma ocene -58, ale Damian i tak twierdzi, ze jest super... ehhh, utwierdza mnie to w przekonaniu, ze czas SF sie dla mnie wyczerpuje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BDG

staram sie odwyknac od SF, bo nie lubie gdy gospodarz nie szanuje swoich gosci... jeszcze jestem, ale juz mi nie zalezy...
rowniez pozdrawiam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Forever Falubaz

Witaj Przyjacielu, Przyjacielu przez wielkie "P".
Widze, ze zaczynasz widzieć mój wiekowy problem.
sf to goooowno. przez wielkie "G".
Jak mówiłem obie wczesniej
dno, dna i 5tnascie metrów mułu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BDG

witaj Brachu ;)
tak jak pisalem Tobie wczesniej, jestem tutaj tylko i wylacznie z uwagi na fajnych ludzi, ktorych tutaj poznalem... od jakiegos czasu Szanowna Redakcja ma nas w pompie, wiec i ja tak podchodze... swietnym przykladem jest ten artykul (-58), jak rowniez durne filmiki, startujace przy kazdym odswiezeniu strony... ale kogo interesuje nasze zdanie
pozdrawiam serdecznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.