Wątek dotyczący artykułu

Najgroźniejsze upadki fazy zasadniczej PGE Ekstraligi

Zakończyła się faza zasadnicza PGE Ekstraligi. Oprócz emocji nie zabrakło niestety także dramatycznych wydarzeń. Największe konsekwencje wywołał upadek z ostatniej rundy, w którym Darcy Ward przerwał rdzeń kręgowy.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Enigma V.2.0

Czytałeś te brednie Zarzecznego, które napisał po wypadku Warda?

Publika na żużlu takie historie uwielbia. Siedzieć, wypełniać program wynikami, wdychać opary metanolu i… czekać na karetkę. Najlepiej gdy na starcie pierwszy zawodnik, od wewnętrznej, złoży się i całą czwórkę wywiezie w płot. Od razu. Można pokibicować czy wszyscy wstaną o własnych siłach, i zaczyna się od nowa. Czasem jest odmiana – jak niedawno gdy to motocykl pofrunął między kibiców. Albo gdy nie wstanie kibic – jak również niedawno rozjechany pod stadionem w tej samej Zielonej Górze przez nieoznakowany radiowóz. Takie historie dzieją się tam na okrąglo. Ale żużlowcy nadstawiają karku (dosłownie!!!) dla gawiedzi w niedużych miasteczkach. Ward jeździł w czterech krajach, zawsze w takich dziurach, przy których Zielona Góra to było Las Vegas.


Poszukaj sobie jeszcze jego artykułu o Janie Mazochu, tym skoczku narciarskim, który miał tragiczny wypadek w Zakopanem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.