Wątek dotyczący artykułu

WTA New Haven: Agnieszka Radwańska znów skruszyła opór Alize Cornet, Polka w ćwierćfinale

Agnieszka Radwańska pokonała Alize Cornet i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Premier rozgrywanego na kortach twardych w New Haven.

przeczytaj cały artykuł


Kazimierz Szczygieł

Co tu dużo pisać?, Agnieszka Radwańska zagrała prawie w swoim stylu, a nawet lepiej, zaś Alize miała z tego, co było widać dużo słabszy dzień i mniej szczęścia - wszak, nie patrząc na wynik, to pojedynek Agnieszki z Alize był bardzo wyrównanym pojedynkiem.
Obie zawodniczki prowadziły otwartą, ofensywną grę w ramach swoich możliwości, co mi dało dużo frajdy i dumy z Agnieszki, bo to ostatecznie ona wygrała.
Ktoś, kto spojrzy na ten wynik, nie widząc tego pojedynku, odniesie bardzo mylne wrażenie, że Agnieszka Radwańska wygrała z Alize bez większego problemu, co byłoby krzywdzące dla francuskiej tenisistki Alize.
Alize mimo słabszych końcówek w poszczególnych gemach, też grała momentami - wręcz, świetnie!
Jednak laur zwycięstwa otrzymuje chyba od nas jej fanów: Agnieszka Radwańska i to byłoby tyle i na tyle; co by tu można jeszcze było dopisać, chyba tylko to, że jesteśmy z Agnieszką na złe i dobre i jej serdecznie gratulujemy zwycięstwa i czekamy na dużo więcej.
Pozdrawiam fanów naszej Agnieszki
i życzę wszystkim kolorowych snów. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.