Wątek dotyczący artykułu

Derrick Rose oskarżony o zbiorowy gwałt!

Derrick Rose został oskarżony przez swoją byłą dziewczynę o to, że podobno razem z dwójką przyjaciół odurzył ją narkotykami i następnie zbiorowo zgwałcił.

przeczytaj cały artykuł


Fidhart

Panu redaktorowi tylko napiszę, że oskarżającą Rose'a nie jest żadna Jane Doe, na co wskazuje artykuł, ale anonimowa kobieta. W doniesieniach na amerykańskich stronach jest to wyraźnie podkreślone, że osoba ta chce pozostać anonimowa. Samo Jane Doe natomiast (i John Doe w przypadku mężczyzn) to zwyczajowe określenie osób, o których nic nie wiadomo, są bezimienne lub chcą pozostać takie, straciły pamięć i nie można ich zidentyfikować, taki odpowiednik N.N. (n/n).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ostrowski_M

Racja, mój - wielki - błąd. W każdym razie dzięki za zwrócenie uwagi.
Co do samej kobiety - jeżeli faktycznie sytuacja miała miejsce, to już zdecydowanie za późno (zresztą ciekawi mnie, co nią aktualnie kierowało, bo jednak 2 lata to szmat czasu). Na jakiej podstawie zostanie to zbadane? Minęły dwa lata. Poza tym... to może być gra pod publikę. W końcu Rose może stracić na tym wizerunkowo, mimo że może nie zostać skazany. Jakiś niesmak zawsze pozostaje. Dlatego niekiedy gwiazdy idą na ugodę. Kobieta zgarnie jakąś kasę i będzie cicho.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.