Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Hampel: Mam ważny kontrakt z Falubazem. Nic się nie będzie działo

Ekipa SPAR Falubazu niedzielnym meczem zakończyła tegoroczny sezon żużlowy. - Wiemy jak duży pech prześladował drużynę i ile spotkało nas kontuzji - wyjaśnia Jarosław Hampel.

przeczytaj cały artykuł

speed_koleina

"....Oglądałem to też gdzieś tam z boku i dla mnie to było naprawdę takie szczere...."

Zgadza się z tym cała Polska. Część kibiców (określonych jako magicznych z K) bardzo szczerze podziękowała Darcemu, z radosnymi i jakże żałosnymi pozdrowieniami i życzeniami końca kariery! Na szczęście byli to najlepsi kibice w Polsce. Ciężko wyobrazić sobie jakby taki wypadek wydarzył się na innym stadionie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojtass

Nazywając kibicami tych z trybuny K, obrażasz kibiców ogółem. Nie stawiaj ich w jednym rzędzie bo ta hołota to nie kibice.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Przepraszam skieruj te słowa do zarządu, władz i zawodników Twojego klubu!
Popatrz na to uczciwie, otwartymi szeroko oczyma a nie przez pryzmat różowych okularów z magicznym szkiełkiem.
Do niedawna nawet Wasi zawodnicy wypowiadali się o tej magicznej K-trybunie jako najwspanialszej (nie dzielili nikogo na czarnych i zielonych, tych z Lubina, Świebodzina czy Zielonej Góry). Pomeczowe podziękowania zaczynały się i skupiały właśnie tam przy tej trybunie.

Pierwszy lepszy przykład. TAŃCZĄ GO KIBOLE :) ale widzę też całą ekipę Falubazu! Zobacz największe pokłony przy "K", tańce przy "K", do kogo Saszka się tak Falubazuje jak ONKEL ADI chyba pozdrawia trybunę "K".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Wojtass

Pełna zgoda. Tylko ja nie mówię o trybunie K jako całości, ale o hołocie Z trybuny K. Tam też siedzą normalni, prawdziwi Kibice, a oni na pewno nie życzyli Wardowi tego co wspomniani idioci. I oczywiście nie są to na pewno wyłącznie osoby z Lubina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
speed_koleina

Nie wiem z czym się ze mną w pełni zgadzasz!!!

Zrozum też, że ja nie mówię o Tobie czy Twoim koledze tudzież koleżance jeśli jesteś/cie w stanie normalnie zachowywać się na stadionie czy gdziekolwiek indziej.

Nie będę dzielił tych z K, czy całego stadionu bo nie można też raz mówić jak to przedstawiano w mediach (Lis, Karolak, Dowhan, Frątczak, Cegielski, Darżynkiewicz, Olkowicz,..., zawodnicy) jak o "najwspanialszych KIBICACH" a teraz jak jest problem to się odcinać od tych słów i kibiców.

Chyba należałoby po męsku skrytykować sytuację (te same osoby powinny zabrać głos) odpowiednio ją oceniając a nie zamiatać pod dywan i udawać, że się nic nie stało.

Druga sprawa. ostatnio piszecie, że to tylko garstka tych złych na tej trybunie K zasiada. Nie rozumiem dlaczego więc tak silna grupa (mowa o reszcie TYCH JAK PISZECIE NORMALNYCH KIBICÓW) tolerowała i toleruje tą śmieszną 10-20 osobową jak to nazywacie "bandę z Lubina"?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
speed_koleina

Można łapać zakapturzonych magicznych z trybuny K niby z Lubina tylko dlaczego rejestracja FZ....... no tak dla zmyłki. Na dole napis głosi w "ŻYŁACH METANOL"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
speed_koleina

To tylko garstka z Lubina. Swoją drogą co oni przez cały czas szukają w ZG.
Może na polecenie Jarosława K. i przezydenta planują, knują jakby tu zrobić na złość senatorowi !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.