Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward wyleciał do Anglii

W czwartkowe południe Darcy Ward, specjalnym samolotem medycznym, wyleciał do kliniki w Anglii. Tam Australijczyk będzie kontynuował rehabilitację.

przeczytaj cały artykuł

buliko

Niestety ale prawda jest taka, że odpowiedzialny za kontuzje Warda jest tylko i wyłącznie Robert "różowy koszul" Dowhan, który mimo podpisania przez Warda listu intencyjnego w Toruniu, nie zaprzestał negocjacji z kangurem i na siłę ściągnął go do Zielonej Góry. Gdyby Ward dziś jeździł w Toruniu, co by się stało, gdyby nie oferta z Zielonej Góry (i to dobra oferta) to dziś dalej cieszyłby się i nas swoją jazdą i zamiast zastanawiać się czy kiedyś będzie stał na nogach, mógłby myśleć nad meczem Play Off z Fogo Unią Leszno. Niestety, Dowhanowi brakuje szacunku do innych zespołów i uważa siebie i swój klub za pępek świata któremu wszystko się należy. Kolejnym przykładem, próba walk w sądzie z unibaxem, aby były pieniądze na pokrycie długów których sam narobił kontraktujących chociażby Warda. Niestety, ale taka jest brutalna prawda - Dowhan jest po części odpowiedzialny za fatalną kontuzje Australijczyka. Nie jest co prawda bezpośrednio winny wypadkowi Darcego, bo to był po prostu kolosalny pech, ale gdyby nie Dowhan, dziś Ward dalej by jeździł. Minując ten komentarz tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że mam rację. Może piszę tu kontrowersyjnie - ale prawdziwie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|22)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mik

co za bzdury. Pan Dowhan święty nie jest i za uszami swoje ma. Ale kto nie ma?
A gdybanie co by było gdyby to błazenada.
Taki miał pisany los i nie wiadomo ,,co by było gdyby,, jeździł gdziekolwiek indziej.
W Toruniu na MA kontuzje się nie zdarzają? Macie tam jakiś patent na nie łamanie kości?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

Pewnie że bzdury , nic nie poradzisz. Niektórzy tak odreagowują frustracje tego co się stało. Gdy opadną emocje może pomyślą inaczej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Corlleon

Mnie juz nic nie zdziwi - spotkałem się z opiniami że to wina rózowego, Gajesia i holdera bo Ward nie chciał mu zabierać miejsca w skaldzie a ten go o to prosił itd. Jeszce niektorz zaczną obwiniać Łagutę ze pojechał nie tak jak trzeba widząc ze Ward go sciga. W ich rozumieniu mniemam ze jakby Per Jonsson odszedł wtedy z Torunia to wypadku by nie miał i jeździłby dalej.Bez sensu obwiniać tu kogokolwiek. To był po prostu wypadek. Wiadomo ze pewne nasze decyzje zmieniają bieg przyszłości, maja na nią wpływ ale nikt nie ma szklanej kuli by przewidzieć co się stanie. Gdyby kto kolwiek wiedział że Ward ulegnie temu wypadkowi nikt by go z Torunia nie wypuścił, Holder sam oddal by mu miejsce, a już na pewno nikt nie pozwolił by Wardowi wystartować w tym meczu jakby już miał jeździć dla Zg.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Lauda

Kluby które biły sie o Warda dowiedziawszy sie o podpisaniu przez niego listu intencyjnego odpuściły, wyjątkiem był Falubaz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
buliko

Powiedz jaki zawodnik na MA jak na razie doznał tak poważnej kontuzji, że skończył karierę, albo był kontuzjowany przez kilka miesięcy ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
coreZG

Co to ma do rzeczy? Stało się w Zielonej i tyle. We Wrocławiu zginął Lee Richardsson, w Ostrowie Saitgariejew. Czy to nie w Toruniu kilka tygodni temu pod bandę wpadł młody zawodnik z torunia i doznał również przykrej kontuzji? tylko co to ma do rzeczy? Może Dowhan winny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Mik

pozamykaj wszystkie tory na których zdarzyły się takie wypadki, autostrady , w ogóle wprowadź zakaz jazdy samochodem - normalnie Kononowicz się kłania -,, Nie będzie niczego,, .
Dajesz gwarancję, że na MA nikt nigdy nie będzie miał kontuzji? Młody Krzyżanowski miał delikatny uślizg?

| Odpowiedz
blokuj
Nyctereutes

Co to ma do rzeczy, że Ward doznał kontuzji w ZG? Idąc twoim tokiem myślenia, to zamknąć tor we Wrocku za 2012 rok. Albo MA, na początku sezonu też o mało nie doszło do tragedii, gdy pół motocykla Taia wylądowało na trybunach. Takie głupie myślenie, a potem młotki wyskakują z "10 mniej ratuje życie".

| Odpowiedz
blokuj
tony 76 RSKŻ

Kochany Darcy mógł rozwalić się równie dobrze w meczu z Tarnowem w tym samym dniu jeżdżąc w barwach Torunia. Głupoty piszesz niesamowite na zasadzie gdyby babcia miała wąsy. Miał oferty nie tylko z Zielonej Góry i sam dokonał wyboru - ma 23 lata i jest żuzlowcem. Jedyną przyczyną tragedii Darcego jest pech i splot niefortunnych zdarzeń! Tu nie ma winnych, los tak chciał. Przykład - Leigh Adams.. Idąc twoim tokiem rozumowania, gdyby nie był żużlowcem to nic by się być może nie wydarzyło, a ty nawet nie wiedziałbyś kto to jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
buliko

Niestety nie jest to prawda kolego. Co prawda to prawda - miał oferty z innych klubów między innymi Gorzowa, ale tylko do czasu gdy podpisał list intencyjny ! Po podpisaniu go wszystkie ośrodki zaprzestały negocjacji z kangurem oprócz Falubazu z Dowhanem na czele. Więc nie wypisuj tu bzdur, że miał też inne oferty, bo po podpisaniu listu intencyjnego tylko falubaz kolosalnie podbijał stawkę i kontaktował się z Wardem próbując na siłę wyrwać go z Torunia i wejść do play offów. Jak to się skończyło wszyscy wiemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|10)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
coreZG

Ja pier....e! Człowieku co Ty za bzdury wypłodziłeś? Dowhan winny? Ja pie....e! Normalnie opadłem . Poczytaj sobie co Gajewski powiedział o Wardzie, albo w skrócie Ci napiszę - nie Ward będzie wybierać kto ma jechać w toruńskiej drużynie, a wtedy pewnie nie jechałby najlepszy przyjaciel Holder, dlatego też Darcy postanowił zmienić otoczenie. A to że trafił do Zielonej Góry, cóż widocznie była najlepsza oferta. Ten wypadek mógł mieć wszędzie, a jedyna wina tego wypadku to jest to że Darcy walczył do końca bo jest Fighterem jakich mało na polskich torach. Mógł odpuścić ten bieg i jechać spokojnie na drugim miejscu lecz jego charakter i chęć bycia najlepszym doprowadziła do tego przykrego wręcz katastrofalnego w skutkach wypadku! NIE DOWHAN GŁĄ..E!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Komentarz usunięty
coreZG

a gdyby Wardowi na tych startach nie zależało to by go najzwyczajniej w świecie w Zielonej nie było. Rozumiem że Ward miał zostać w Toruniu i się zastanawiać czy pojedzie On czy może ktoś inny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Penhal

Wyluzuj chłopie .To się mogło stać wszędzie i każdemu.Trzymaj kciuki by ta iskierka nadziei zmieniła się w ogień i skończ pisać bzdury.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (18|0)
blokuj
Penhal

To mnie to bardzo cieszy. Ja dopiero dziś doszedłem trochę do siebie,mimo że dla mojej drużyny nie startował.To był zwykły pech.I tu czy Zielona czy Toruń nie ma żadnego znaczenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Time vel Netto

Zgoda , to się mogło wydarzyć wszędzie , jednak w tym przypadku zawsze będzie , przynajmniej mnie dręczyć pewna wątpliwość . Czy Darcy za bardzo nie chciał wygrywać by w końcu przełamać wrogość , niechęć tych nieprzychylnych kibiców Falubazu ? Oczywiście nic nie zarzucam normalnym kibicom Falubazu .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Time vel Netto

CO do oceny tego zdarzenia się nie różnimy , atak nastąpił mimo woli ja jednak myślę że Ward chciał mieć 100% kibiców Falubazu po swojej stronie i stąd wielka determinacja . Ja oglądałem go przez wszystkie lata w Toruniu i wiem że nie zawsze był zaprogramowany na totalne wygrywanie ,czasami odpuszczał . Wątpliwości co do swojej dyspozycji dawno rozwiał , mecz z GKM dawno był wygrany ......PS.Ja nie twierdzę ze tak było to tylko moja wątpliwość .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.