Wątek dotyczący artykułu

Trudne dni Chrisa Holdera. Australijczyk jednak pojedzie do Gorzowa?

Chris Holder bardzo mocno przeżył tragedię, która spotkała jego przyjaciela Darcy'ego Warda. Wiele wskazuje jednak na to, że żużlowiec KS Toruń nie zrobi sobie dłuższej przerwy od startów.

przeczytaj cały artykuł

ROSE FORCA DARCY

Chris, przeżywa to tak bardzo ponieważ z Darcym był jak rodzina.
Jest to rzecz naturalna i jak najbardziej Holdera trzeba zrozumieć. Dobrze, że w Apatorze też rozumieją tę sytuację.
Bardzo mocno będę kibicował Chrisowi w Gorzowie. Turniej nad Wartą powinien być dla niego duża motywacją aby wygrać dla Darcyego.
Chris, wygraj nie dla siebie, nie dla kibiców ale dla swojego brata!
Trzymaj gaz Chris!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiler 1

Ja myślę,że Holder nie pojedzie w Gorzowie.A jeśli pojedzie to asekuracyjnie.I podejrzewam,że z żużla już się wyleczył i praktycznie już zakończył karierę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ed-CkmW

Niekoniecznie. To może zależeć też paradoksalnie od Darcy'ego, może zmotywować Chrisa. Nie skreślałbym go. Nie byłaby to piękna historia, gdyby po tych wszystkich dzwonach Chris ponownie zdobył tytuł i zadedykował go Darkowi? Życie różne scenariusze pisze.

| Odpowiedz
blokuj
kiler 1

Ja go nie skreślam ale tak przypuszczam,że tak może być.A sądzisz,że Darcy go będzie motywował?Po co?Do czego mu teraz potrzebne zwycięstwo Holdera?On jest w teraz w takim stanie,że na żużel nie może patrzeć.On ma teraz gdzieś zwycięstwo Holdera i ma gdzieś żużel.On potrzebuje zdrowia a nie wygranych Holdera...A żużel mu to zdrowie zabrał...

| Odpowiedz
blokuj
AndrewFalubaz

Na miejscu Darcego to bym go zmotywował ale do zakończenia kariery, ponieważ teraz właśnie widać jak żużel może zmienić życie zawodnika w ułamku sekundy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Zawsze My

chciałem się upewnić, bo może nagle rzeczywiście w Apatorze coś się ruszyło i wrócili w kierunku żużla od razu z takim gestem, aby pomóc...ale widzę, że to jednak o KS chodziło wiec norma

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.