Wątek dotyczący artykułu

W Szwecji pojadą dla Darcy'ego Warda

18 września na torze w Motali odbędzie się turniej dla Darcy'ego Warda. Koordynatorem tegoż przedsięwzięcia został Stefan Andersson.

przeczytaj cały artykuł

kaz

Nie do końca popieram gotówkowe datki na rzecz Darka. Lepiej jest płacić za gadżety, t-shirty czy bilety na imprezy sportowe. Można też organizować aukcje np. gogle czy rękawice samego zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Chciałbym, aby każdy darczyńca miał jakąś pamiątkę. Tym bardziej, że ,,ta " pamiątka może propagować ideę pomocy Wardowi jak i samą dyscyplinę w innych środowiskach. Nie widzę problemu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kelav

są też koszulki w sklepie na stronie KS Toruń. Koszulka 13 zł + darowizna (od 5 do 250 zł) dla Darcyego. Szczegóły na FB /getwelldarcy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
moskal

Cena w sumie moze zalezeć od jakości materiału ale chyba nie az z taką różnicą....... Bede miał oba wzory to porównam. ciekawe też ile $ z 1szt koszulki Falubaz oddaje Darkowi , moze to być np. 40pln :)

| Odpowiedz
blokuj
Kerad1 ZG

Jasne że nie chce ;) Ale jak mam tylko 49 złotówek????? i co lipa;))) Wiesz o czym bazgram Toruńskie rozwiązanie jest lepsze Dla jednego 5 dych to pikuś dla drugiego sporo a też chciał by wspomóc;)))

| Odpowiedz
blokuj
Time vel Netto

Często się różnimy poglądami ..........w tej sprawie nie używajmy określenia "lepsze" ,proponuję określenie "inne". Liczy się tylko cel i jak najlepszy skutek !
Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Kerad1 ZG

Często się różnimy poglądami

W zasadzie masz racje i pomimo częstej różnicy zdań tak przyznaje racje "inne" lepiej pasuje .Rywalizacja tu nie na miejscu Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kaz

. koszty nadruku te same..

i tu się bardzo mylisz. Istotne jest jaką metodą robiony jest nadruk, wielkość i jakie kolory itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
zawodowiec

przeciez to zwykly sitodruk jest.. najtansza, najszybsza.. wielkosc jest ta sama.. zaraz mi powiesz ze zalezy czy kosuzlka wyszla z Pakistanu czy z Bangladeszu.. ja mam nadzieje tylko ze skoro koszulka dorzsza to i wiekszy datek..

| Odpowiedz
blokuj
kaz

Z grubsza masz rację. Dobrze byłoby w przypadku takiej akcji, poznać jej szczegóły. Tzn. ze strony klubów z Torunia i ZG jednoznaczne konkrety z kalkulacją: koszt zakupu, nadruku + inne koszta i ile ostatecznie dla Darcego z jednej koszulki. Myślę, że to uczciwe, zwłaszcza, że jedna koszulka jest tania, a druga stosunkowo droga. Z czegoś to musi wynikać..

| Odpowiedz
blokuj
Rutek07

macie jakieś informacje na temat koszulek ...jestem obecnie w Toruniu do jutra wieczora czy można je kupić w jakiś punkcje czy tylko przez neta ..a jak tylko przez neta czy za granicę wyślą?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Time vel Netto

Ja uważam że przekazanie pieniędzy jest lepsze bo cała kwota trafi do Warda a koszulki ktoś musi wyprodukować i trzeba za to zapłacić . Ale dobrze jest gdy możemy wybrać formę pomocy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
kaz

I wszystko w temacie, jeden wybiera to, inny tamto. Dla każdego coś dobrego. Kupię obie koszulki (toruńską i zielonogórską) i będą dla mnie czymś szczególnym, a czy kosztuje 13,- PLN czy 50,- PLN jest sprawą drugorzędną. Taka forma wsparcia i pomocy Darcemu, najbardziej mi odpowiada.

| Odpowiedz
blokuj
zawodowiec

ale jak kupujesz gadzety, koszulki itd to czesc kwoty idzie na pokrycie kosztow: produkcji, dystrybucji, obslugi itd... a jesli wplacasz bezposrednio na fundacje Darcy`ego to omijasz wiekszosc kosztow posrednich. Bo chyba nikt nie wierzy ze np. koszulki ktos produkuje za darmo.

| Odpowiedz
blokuj
kaz

Duzi chłopcy wiedzą, że skoro podają:dochód ze sprzedaży...zostanie przeznaczony na (dla)... tzn. iż należy odjąć koszta zakupu, wyprodukowania lub organizacji. Kupię koszulkę toruńską i falubazową:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.