Wątek dotyczący artykułu

Betard Sparta gospodarzem w Częstochowie. Znane ceny biletów

Pierwsze mecze fazy play-off w tym sezonie zaplanowano na 6 września. W Częstochowie Betard Sparta Wrocław podejmie Unię Tarnów. Znane są ceny biletów na to wydarzenie.

przeczytaj cały artykuł

Włókniarz come back

Też tak myślę :)
Koło 10 tysięcy może się zakręci :)
Tak więc jeszcze raz...
Wszyscy na Arenę Częstochowa 6 września :)
Jak się nie ma co się lubi to się ma... Spartę :))
Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKM_fan

Byłem na czw treningu, zajeżdżam pod stadion a tu cały parking zawalony autami. Więc myślę, że głód żużla + atrakcyjne cenowo bilety = przynajmniej 12.000 ludzi! A sądzę, że będzie wiecej.
Jakiś bukmacher mógłby wprowadzic zaklady na ilość kibiców w Cze-wie bo zainteresowanie tym tematem jest duże :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wroclawianin

Trochę nas powinno być ;))
Większość moich znajomych 6 września ma zarezerwowany :) Auto i w drogę.
Pozdro z Wrocławia i do zobaczenia na olsztyńskiej ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
spartunia

Mnie też ciekawi.
Wyjazd jest dofinansowany przez klub, ale dla ograniczonej liczby kibiców. Nie podali ile autokarów planują. Za bilet i autobus płaci się 40 zł czyli tyle ile kosztowały mecze na Olimpiko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
niikken

Witam, mógłbyś podać konkretniejsze info? (pw, forum) nt. wyjazdu do Czewy? Również chciałbym kibicować Sparcie w Częstochowie jednak zorganizowanie dojazdu jest mi bardziej na rękę aniżeli dojazd we własnym zakresie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
niikken

tak tak, widziałem informacje dotyczące tego wyjazdu, wygląda jednak na to że kibice Sparty dostaną swój oddzielny sektor

| Odpowiedz
blokuj
spartunia

Info na stronie klubowej WTSu.
"WTS SA zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dofinansowuje zorganizowany autokarowy przejazd kibiców na trasie Wrocław – Częstochowa – Wrocław w oparciu o pakiet specjalny, na który składa się transport autokarem + bilet na sektory z miejscami siedzącymi nienumerowanymi. Liczba miejsc ograniczona. Pakiety sprzedawane będą do piątku 4 września do godz. 18.00.
w siedzibie Klubu przy ul. Świdnickiej 18/20 oraz internetowo pod adresem e-mail: WyjazdSparta@gmail.com."
Przejazd kosztuje 15 zł.

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

Liczba miejsc ograniczona

Dla Sparty ograniczona? Dziwne to wszystko dla mnie.To my powinniśmy mieć w tym przypadku licytacje miejsc... Sektory dla walczących, z urzędu...

| Odpowiedz
blokuj
spartunia

Na przejazd ograniczona. Pewnie będzie ileś tam autokarów i jak się ktoś nie załapie to transport będzie musiał organizować we własnym zakresie...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.