Wątek dotyczący artykułu

Betard Sparta gospodarzem w Częstochowie. Znane ceny biletów

Pierwsze mecze fazy play-off w tym sezonie zaplanowano na 6 września. W Częstochowie Betard Sparta Wrocław podejmie Unię Tarnów. Znane są ceny biletów na to wydarzenie.

przeczytaj cały artykuł

Diego86

Zapraszamy wszystkich kibiców Sparty i oczywiście liczę na finał Sparta-Apator (mało prawdopodobny ale zawsze warto wierzyć)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
-Stanley

Ja czytałem wcześniej i dalej uważam, że na taki finał, wiara w niego nie pomoże. Możliwy finał jaki może spotkać drużynę Sparty, to z Lesznem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bada Bing

Zlał? Było 25-65? zlać to może Rybnik Kolejarza Rawicz. Gdyby nie dodatkowy nieuprawniony zawodnik Torunia w postaci Wojaczka widzieliby finał jak świnia księżyc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Bada Bing

Rok temu Tarnów też miał wciągnąć jedną dziurką Leszno, żużel jest tak nieprzewidywalnym sportem, że wystarczy jedna kontuzja, jedna zła decyzja sędziego, nawet jeden defekt, żeby odwrócić losy meczu z 200% faworytem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
yoyo

Moim zdaniem jeżeli ktoś ma nas pokonać to tylko Toruń. W kolejnej fazie czy to będzie mecz o brąz czy o złoto, czy będzie to Wrocław czy Tarnów to myślę że kwestia medalu zostanie rozstrzygnięta już w pierwszym meczu na torze rywala. Owszem Toruń jedzie teraz padakę, ale Doyle potrafi jechać (gdy wisiało widmo że dojdzie Ward i ma grzać ławę to trzaskał niezłe punkty, gdy Ward poszedł do FZG to strasznie obniżył loty, coś czuję że może zaskoczyć w Play Offach), jak odpalą na motoarenie Miedziaka to Toruń jest sobie w stanie wypracować zaliczkę, której mogą w Lesznie bronić, a w Lesznie Toruń dobrze jeździ. Generalnie uważam że dwumecz Leszno-Toruń to dwumecz drużyn z potencjałem do jazdy lepszej. Natomiast Wrocek z Tarnowem już nic więcej z siebie nie wykrzesa, z Milika nie zrobi się lidera, Gała nie będzie solidnym punktującym juniorem, a Jędrzejak nie zacznie walić dwucyfrówek na wyjazdach. Podobnie jest z Tarnowem, gdzie juniorka jak była tak będzie mizerna. Toruń natomiast może jechać lepiej, szczególnie Doyle, Grisza i Miedziak. Leszno też może być jeszcze lepsze, są zwycięstwa ale to są zwycięstwa minimalne 2-8 punktowe, bo zawsze ktoś zawodził lub kogoś nie było. Raz zawodził Emil, raz Nicki, nawet Piterowi zdarzały się słabsze momenty (np. ten mecz z Toruniem przegrany u siebie i bodajże 5 punktów Pitera). Prawdę powiedziawszy to mecz w ZG była chyba tylko takim gdzie wszyscy odpalili, tak to zawsze ktoś miał słabszy dzień lub kogoś nie było, zwycięstwa są bo świetnie się uzupełniali, przykład z ostatniej niedzieli gdzie Nicki zawalił totalnie to Zengota pojechał pod komplet. Jak wszyscy odpalą to może być petarda. Bo przecież Emil, Nicki, Przemo, Piter oraz Zengota to zawodnicy których stać na dwucyfrówki. Ale Toruń też ma potencjał i według mnie jest niedoceniany. Bardziej byłem spokojniejszy rok temu przed półfinałem z Tarnowem mimo iż musieliśmy jechać bez Bjerre niż teraz przed półfinałem z Toruniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Thoorop

W Tarnowie jest jednak potencjał,jak Koza bedzie mieć "dzien kozy" to strzeli 13 pkt jak z Toruniem i od razu rywalowi jest ciezej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kuba Pe

trzeba wierzyć ja wierzyłem we Wrocław od początku że wejdą do po i jak na razie nie żałuje wszyscy na Olsztyńską!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.