Wątek dotyczący artykułu

Matej Zagar królem Gorzowa, Bartosz Zmarzlik czwarty - Grand Prix Polski (relacja)

Zwycięstwem Mateja Zagara zakończyło się rozegrane na torze w Gorzowie Grand Prix Polski. Oprócz Słoweńca na podium stanęli Greg Hancock i Tai Woffinden. Czwarty był Bartosz Zmarzlik.

przeczytaj cały artykuł

pele stal

Dzisiaj pogadałem z Szwedami Duńczykami popiłem piwka z Falubazem naprawdę rozmowa na luzie było milo a ujebałem się ze Stalą Rzeszowską hjehehheheh nawet śpią u mnie fajni ludzie w tej stali naszej imiennicze dobranoc wszystkim

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pele stal

Żona Karola prowadzi więc to nie jego problem hehe Karol jest nie czynny a ja już sam mówię dobranoc bo tyle tu liter na klawiaturze nie jest łatwo pozdro dla speedway fanów i do zobaczenia na półfinale w Lesznie bo im będę kibicował bez na piny pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

kibicuj, kibicuj. Spokojnej podróży nie chuchajcie za bardzo w aucie aby żona Karola, Wasz kierowca nie nabrała promili :) Pozdrawiam szerokości na drodze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
speed_koleina

No to luzik, a na "trawkę" po piwku wyskoczyliście z FZetem? Grunt, że dobrze się bawiłeś! Tak trzymać, spokojnej wytrzeźwiałki jutro znaczy się dzisiaj. Pozdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.