Wątek dotyczący artykułu

Joe Parsons z Monstera: Polscy kibice są niewiarygodni. Wsparcie dla Darcy'ego bezcenne

Joe Parsons z firmy Monster nie miał słów, by wyrazić podziw dla polskich kibiców, którzy przesłali z Gorzowa ogromne mentalne wsparcie dla Darcy'ego Warda. Podkreślal, że żużlowa rodzina potrafi się wspierać.

przeczytaj cały artykuł

charismatic enigma

A czemu niby w to nie wierzyć? Ward jest zdolny do wszystkiego. Jeśli ktoś ma się podnieść z takiego czegoś, to będzie to właśnie Darcy. Zobacz co napisał przy zdjęciu na instagramie oraz zwróć uwagę na jego dłoń. To wiele mówi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Marciniak

No wlasnie, jak spojrzysz na jego dlon to zobaczysz, ze podtrzymuje ja i zaciska jej piesc osoba stojaca za Darcym. Z tego niestety wniosek,ze Darcy ma paraliz czterokonczynowy. Wierz mi, bardzo, bardzo chcialbym sie mylic....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiler 1

Ward jest zdolny do wszystkiego? Ty się dobrze czujesz? Nie rusza ani ręką ani nogą i wyjdzie z tego?A kto to jest Ward? Cyborg czy terminator? Przestań sobie wkręcać bajki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
charismatic enigma

Nie rusza rękoma? A to ciekawe. Tomasz Lorek( człowiek który w przeciwieństwie do ciebie był przy Darcym, widział go, rozmawiał z nim), mówił zupełnie co innego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kiler 1

Matt Ford podał do wiadomości,że Ward porusza...ramionami.Ale oczywiście Lorek wie lepiej.Wierz dalej Lorkowi i jego wizjom.

| Odpowiedz
blokuj
kiler 1

Ramiona to jeszcze nie ręce.Ruszając ramionami nie podałby Ci dłoni.No ale mniejsza z tym.Powiedz co Janowski powiedział bo nie słyszałem.

| Odpowiedz
blokuj
charismatic enigma

Maciek powiedział, że Darcy może ruszać prawą ręką, może nią sięgnąć do twarzy, podrapać się. Odwiedził Darcy'ego w Anglii.
Lewą rękę chyba uszkodził przy upadku i miał ją operowaną.

| Odpowiedz
blokuj
kiler 1

Jeżeli to jest prawda to by było bardzo dobrze.Ale tak naprawdę to chyba nie do końca wiemy jak jest faktycznie.Najpierw lekarz Falubazu powiedział,że rdzeń został zgilotynowany i nie ma nadziei,potem mówił,że jest cień szansy a na końcu ojciec Warda mówił,ze nie udzieli informacji na temat zdrowia syna.Wszystko to trochę dziwne, ale może faktycznie nie jest aż tak tragicznie jak na początku to przedstawiano.Pożyjemy,zobaczymy.

| Odpowiedz
blokuj
Patrykowski

A powiesz to samo Krzyśkowi Cegielskiemu i spojrzysz mu w oczy. Tacy ludzie jak ty wyzadzaja najwieksza krzywde pozbywaja nadzieji.... Cegielskiemy wsyscy mowili aby dał sobie spokuj, to nic nie da i........ Co dało....?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kiler 1

Po pierwsze Krzysztof Cegielski miał uraz w odcinku lędżwiowym a nie w odcinku szyjnym.A po drugie Cegielski NIE MIAŁ przerwanego rdzenia w przeciwieństwie do Warda.A to różnica.Co Ty mi chcesz wmówić,że ja go pozbyłem nadziei? Jak kiedyś wypadek miał Nowak a potem Błaszak myślałem,że oni wstaną z tego wózka,miałem nadzieję.Ale oni nie wstali.Zobacz jak wyglądają,zestarzeli się na tych wózkach....Im też zabrałem nadzieję? Michalak to samo.Też miałem nadzieję,że wstanie na nogi.Od 27 lat lat oni są na wózkach.A myślisz,że np Michalak nie chciałby teraz 27 następnych lat sobie pobiegać albo pojeździć na rowerze?Ale on nie pobiega.I powiem Ci więcej.Na rowerze też nie pojeździ.Jemu pewnie też zabrałem nadzieję? Ale idź mu powiedz,żeby miał nadzieję....Nie patrzę już na życie przez różowe okulary tak jak większość tutaj z was.Życie jest okrutne,żużel jest okrutny...A może Wardowi nadzieję zabrała medycyna? A może okrutny los mu odebrał nadzieję? A może to przeznaczenie okazało się tak perfidne? A może to po prostu żużel odarł go z nadziei i pozbawił złudzeń? Bo na pewno nie ja.Odpowiedz sobie sam na te pytania a ode mnie się odp..l, bo ja nie jestem zwyrodnialcem i chciałbym,żeby wszyscy zawodnicy tak strasznie kontuzjowani wstali na nogi.ale to jest po prostu niemożliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.