Dyskusja

Crzyjk

przejdź na stronę użytkownika

Mind Control

Znów to samo, może zacznijcie od siebie i przestrzegania regulaminu i czytania ostrzeżeń. To, że moderacja jest do d*py to nie znaczy że sami nie potrafią czegoś wyłapać. Ciągłe szukanie donosicieli, współczuję sąsiadom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LA

moderacja jest do d*py

uważaj, za podobny tekst dostałam banana:)
moderacja jest do d*py i nie chce mi usunąć konta. chyba mnie lubią.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Mind Control

Tak czy inaczej rozumiem, że takie zachowanie może grozić banem, tym bardziej, że nie wykropkowałaś "baranów" i nie szukałbym bym winny w innych forumowiczach.

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Myślę, że wtedy byłaś trochę na świeczniku u moderatorów. A skąd wiesz kto siedzi po drugiej stronie? A ten ktoś ma trochę "władzy" tu to ją okazał.

| Odpowiedz
blokuj
LA

A jak wytłumaczysz usunięcie komentarza "Dawid Celt, gdyby nie paskudne kontuzje kręgosłupa, zostałby 1 w ATP". Tyle. Wpis dostał 5 minusów i za chwilę został usunięty ;)

| Odpowiedz
blokuj
LA

A co chwilkę powtarzające się posty "Dawaj Aga" to już nie spam? ;p
Nie wiem, moim zdaniem Crzyjk dostał trochę takiego bezpodstawnego bana, że tak powiem ;) Ja to wiadomo, sama się prosiłam ;)

| Odpowiedz
blokuj
LA

A rozmawiamy teraz o banie Crzyjka czy o moim banie, bo już się pogubiłam? ;)
Bo jeśli chodzi o mój, no to było wyraźnie napisane, że dostałam za "baranów moderatorów" i nie neguję tego. Ba, jeszcze napisałam w tym komentarzu, że jak mają mi usuwać za takie rzeczy wpisy to lepiej niech mi dadzą bana. Spełnili moje życzenie po prostu ;)
A co do celtowego spamu, no to tak, nadal wisi ostrzeżenie. ;P Ale spam no to ok, rozumiem, że usuwali komentarze z linkiem do stronki na fb, ale "Dawid Celt byłby 1 w ATP gdyby nie kontuzje"? To taki sam spam jak "Agnieszka Radwańska jest super" ;)
A co do banana Crzyjka - nie napisał on nic obraźliwego, nie spamował. Nie widzę powodu. Bronię Crzyjka, do tego doszło ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.