Wątek dotyczący artykułu

Stal Gorzów szuka mocnej "strzelby". Jest kilku kandydatów!

W zespole MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów przed sezonem 2016 dojdzie do więcej niż jednej zmiany w składzie. Priorytetem jest sprowadzenie lidera z prawdziwego zdarzenia.

przeczytaj cały artykuł

pablo87

z tych nazwisk to Herbi Dziki i Vacul poszli by za kasą Janowski Kołodziej czy nawet Tajski zabardzo przywiozani do klubów są przed tym sezonem próbowali z Buczkiem ale GKM był ważnieszy dla Krzysia za to w kolejnym sezonie pewnie Buczek jak nie zostanie na I lige to pójdzie do Torunia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zetek

Masz sporo racji. mam nadzieje jednak że Vacul, tak często powtarzający że Tarnów jest jak dom, nie będzie kombinował. Mam nadzieje że klub się opamięta na spółkę z miastem i po już można powiedzieć sukcesie z tego roku coś dorzucą grosza i zrobią jeszcze mocniejszy skład

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
YoloUT- RSKZ

z tych nazwisk to Herbi Dziki i Vacul poszli by za kasą

Vacul miał okazję iść w tamtym roku, zwłaszcza, że sytuacja klubu wydawała się niestabilna, aa zdecydował się został. On się tu dobrze czuję, więc wydaję mi się, że zostanie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ksolar

Co ma piernik do wiatraka? Ja nie jestem prezesem i nie mam wpływu na to kto będzie jeździc w mojej drużynie.Dobrze się stało ze tego goscia nie ma u nas,ale niewiele brakowało.

| Odpowiedz
blokuj
YoloUT- RSKZ

Tylko Ward nigdy wcześniej nie jeździł w Zielonej, nie porównuj tych dwóch spraw, Vacul już się na was przejechał i musiałby stać się cud, żeby chciał wejść drugi raz do tej samej rzeki..
P.S Jakby to sam Martin powiedział, szykować paszport co mecz? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ksolar

Cud? Kasa pewna to by jeździł.Jak mieliście problemy z kasą na ten sezon to vaculik dziwnym trafem zlozył nam ofertę ;)Darcy też miał akcję z szalikiem Falubazu,więc uważam,że porównanie w miare trafione.
P.S Dobrze,że Lampart przeprosił,że zabłądził :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
YoloUT- RSKZ

Nie rozśmieszaj mnie ;)
Darcy raz miał akcję z szalikiem, Vaculik odkąd u was jeździł mówi o Rzeszowie nie inaczej jak Ukraina ;)
U nas kasa pewna nie była przed sezonem, aa jakoś został, on się tu czuję zbyt dobrze,aa na takie bajki jestem za stara ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fifijabol

Vacul został bo został. Ale dopóki Marta była jeszcze przy żużlu, to Vacul i Łaguta mieli podpisać kontrakt w Rzeszowie. Potem podwinęła ogon i poszła, wiec Vacul został u Was ;)

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Grisza się wygadał, że był ugadany z Martą i miał podpisać kontrakt w Rzeszowie razem z Vaculem. Tylko ze temat upadł, bo Marta focha strzeliła.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Czyli Grisza bajki opowiadał. No proszę bardzo, jaki z niego poeta ;) Wiem, że cieżko Ci w to uwierzyć, ale Vacul i Grisza mieli jeździć dla Marty...

| Odpowiedz
blokuj
YoloUT- RSKZ

Noo wybacz, ale to, że dopuszczacie Martę do spraw klubu to nie jest mój problem ;)
Tylko dowodów na to nie masz, słowo przeciw słowu ;)

| Odpowiedz
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

WOlisz bo Sady ma za soba Azoty, gdyby nei to to moze inaczej bys myslal, zreszta ja nei jestem obronca Marty i chyba nei zrozumiales o co mi chodzilo w tamtym komentarzu.

| Odpowiedz
blokuj
YoloUT- RSKZ

ZrozumiałAM ii napisałAM co myślę, wolę jego, ja Sadego też nie bronię, moim zdaniem z hukiem powinien wylecieć tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę z założonymi rękami, każdy jego krok jej rozliczany.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ZKS STAL RZESZOW

Wiec jakos to usuwanie Sadego ci nei wychodzi a po 2 chyba nei mowisz o zachowaniu prostakow w ramach buntu przeciwko Sademu ahhahhahaah bo mysle , ze nic innego nei robisz.

| Odpowiedz
blokuj
YoloUT- RSKZ

Tobie za to wychodzi ;)
Rozmowa jak z gówniarzem z podstawówki, chociaż nie nawet z dzieckiem prościej się dogadać, skończyłam z Tobą rozmowę, bo nic ona nie wnosi pi*rdolisz byle by coś napisać, aa mnie taka konwersacja nie kręci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ZKS STAL RZESZOW

To ty mi wypominasz , ze z Marta nei walczylem , wiec logicznei ci odpowiedzialem, ze guzik moge tak samo jak i ty z sadym a ty sie obruszyles jak dziecko, wcale nei prosze o dyskusje z toba....ale nei rob z siebei kogos kto usuwa prezesow bo beka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.