Wątek dotyczący artykułu

Media: David de Gea w Realu Madryt! Niejasna przyszłość Keylora Navasa

Hiszpański dziennik "Marca" poinformował, że przedstawiciele Realu Madryt i Manchesteru United doszli do porozumienia w sprawie transferu Davida de Gei na Santiago Bernabeu.

przeczytaj cały artykuł

myouu

Szkoda Navasa. Wcale nie jest gorszy niż David, no ale cóż kasa, misiu, kasa. De Gea zdecydowanie bardziej medialny. Swoją drogą wychowanek ATM zdesperowany by dołączyć do Realu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Thoorop

De Gea jest o wiele lepszy od Navasa,kazdy kto ogladam BPL rok temu Ci to powie,nie raz nie dwa ratował punkty dla United.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
myouu

Navas przychodził do Realu jako najlepszy bramkarz ligi i rewelacja mundialu, a do niedawna jego rozegrane mecze można było na palcach jednej ręki policzyć. Także z tym wiele lepszy to bym się nie zapędzala, Navas nigdy nie dostał w Realu szansy by pokazać co potrafi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
marco928

Można było go brać za rok za darmo. Jedyny sensowny powód do wzięcia go teraz jest taki, że w MU prawdopodobnie by nie pograł przez cały rok. Nie pojechałby na Euro, a jego forma na sezon 16/17 byłaby totalną zagadką.

| Odpowiedz
blokuj
Kasyx

Nie żartuj. Jeżeli zostałby w Anglii, byłby niekwestionowanym nr 1 w MU. To bez wątpienia jeden z najlepszych bramkarzy swiata

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Jeżeli by został, a wszyscy wiedzieliby że za rok odchodzi za free do Realu, to myślisz że LvG pozwoliłby mu choćby powąchać boisko, szczególnie po tym co się teraz dzieje? Nie sądzę. Jego życie w Manchesterze stałoby się koszmarem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kasyx

Gdybasz Marku. Przewaga Davida nad pozostałymi bramkarzami United jest tak wielka, że musiałby dostać bolesnej obstrukcji, a i tak stałby na bramce.

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Może i gdybam, ale uważam że właśnie tak by było. Tak w ogóle, to teraz młody Hiszpan pojedzie na reprezentację, zgrupowanie w Madrycie, więc może będzie i prezentacja. Jestem ciekaw czy Benitez wystawi go za dwa tygodnie od razu w podstawie? Po tym jak pierwszy mecz James zaczął na ławce, bo później zaczął okres przygotowawczy, mam nadzieję że tak samo będzie z Davidem. Niech spokojnie potrenuje, bez tego całego szumu, a nie od razu do bramki.

| Odpowiedz
blokuj
Kasyx

Oby Benitez nie okazał sie najsłabszym ogniwem Realu. Jakoś nigdy mnie nie przekonywał. Pomimo wygranej LM...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
marco928

Na pewno nie tylko Ciebie. Podobne odczucia pewnie ma 95% kibiców na całym świecie. Ja opieram swoją nadzieję na tym że potrafił wygrać dwukrotnie ligę hiszpańską z Valencią. Może przypomni sobie te czasy.

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Navas w sezonie 2013/14 miał lepsze statystyki na bramce, niż de Gea w sezonie 2014/15 w którym tak brylował.
Jeśli dodać do tego że de Gea grał bądź co bądź w gigancie z Anglii, a Navas w średniaku z Hiszpanii, to nazywanie Keylora słabym bramkarzem jest po prostu kpiną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
MichuRM

może i tak ale nie przesadzajmy De Gea to genialny bramkarz ma to coś co miał Casillas może jedną genialną interwencją wygrać drużynie mecz...Navas też jest świetny ale jest gorszy od Davida,najbardziej mi szkoda Keylora bo to klasowy bramkarz i fajny gość a potraktowano go jak śmiecia czemu zawsze z tego klubu nikt nie może odejść w normalnej atmosferze tylko wiecznie jakieś problemy...

| Odpowiedz
blokuj
marco928

najbardziej mi szkoda Keylora bo to klasowy bramkarz i fajny gość a potraktowano go jak śmiecia czemu zawsze z tego klubu nikt nie może odejść w normalnej atmosferze tylko wiecznie jakieś problemy...

No dokładnie. W tym wszystkim najbardziej cierpi Kostarykanin. Generalnie, tak jak napisałem poniżej w jednym z postów. Real żeby zdobyć jednego bramkarza, wykorzystał trzech innych.
De Gea faktycznie jest dobrym bramkarzem, ale póki co to był jeden świetny sezon. Wierzę, że to będzie bramkarz na lata dla Realu. Jednak atmosfera w jakiej dołącza do zespołu nie jest delikatnie mówiąc najlepsza.

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Nie czemu, też uważam go za niezwykle utalentowanego bramkarza, który może podnieść jeszcze wyżej poziom obrony Królewskich, poza tym jest to bramkarz na lata. Nie podoba mi się tylko to co robi Perez i zarząd. Uważam że powinni wziąć Davida za rok za darmo. Powinno być to lepiej rozegrane.
Ponadto dostaję szału widząc to jak klub któremu kibicuje "dziękuje" swoim zawodnikom za grę. To po prostu nie przystoi takiemu klubowi, jak Real.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marco928

Puchary wygrywa się zespołem a nie zlepkiem indywidualności. Jeśli uda się wycisnąć maximum z kadry Realu, to potrójna korona będzie niemal pewna. Jednak takie stwierdzenie można śmiało przypiąć też do takich klubów jak Barca, Bayern czy City.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.