Wątek dotyczący artykułu

US Open: 99. zwycięstwo Agnieszki Radwańskiej w Wielkim Szlemie

Agnieszka Radwańska odniosła w poniedziałek 99. singlowe zwycięstwo w historii swoich występów w Wielkim Szlemie. W I rundzie US Open 2015 polska tenisistka pewnie pokonała Czeszkę Katerinę Siniakovą.

przeczytaj cały artykuł

Wilimbela

Jestem na tym forum już kilkadziesiąt miesięcy i zawsze starałem się zachować spokój czytając Twoje komentarze - jesteś sprawny na umyśle ? czy brak Twojej Marii w turnieju spowodował kolejne bezsensowne,bezwartościowe komentarze? Współczuję. Pozdrawiam.
Dla Agi gratulacje! w drugiej rundzie zapewne spotka się z siostrą czego jej życzę.
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Wilimbela

tak je spiąłem że bym tobie wycisnął pryszcze z twarzy ;p chociaż z wielką niechęcią.
Posłucham głosu forumowiczów i postaram się zignorować twoje posty, które są na bardzo słabym poziomie merytorycznym. pozdro ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.