Wątek dotyczący artykułu

Andrzej Witkowski vs Stal Gorzów. Spór o polskie Grand Prix!

Andrzej Witkowski uważa, że w przyszłym roku Polska powinna być organizatorem tylko dwóch rund Grand Prix - w Warszawie i Toruniu. - To nie są kompetencje PZM - odpowiada Ireneusz Maciej Zmora.

przeczytaj cały artykuł

Kerad1 ZG

I raczej pewne iż tym Razem Witkowski się przejedzie na frekwencji i to jest to o co tu chodzi ;))))) Inna sprawa że jakiś czas temu "Goszów" głośno sie zastanawiał nad odpoczynkiem od GP Lecz zupełnie inaczej brzmi dobrowolna rezygnacja niż narzucona przez PZM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kerad1 ZG

Ja nie każe wam rezygnować stwierdzam tylko fakt iż jakiś czas temu z waszej strony pojawiły się newsy o rezygnacji z GP Jeśli faktycznie przynosi zysk to ok jak najbardziej za :)))) A to co klepie Witkowski to tak czy siak parodia:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kerad1 ZG

Ja to wiem i rozumie co nie zmienia faktu że KOSZÓW (klub) NA PLUSIE (chyba)o GP bazgramy Jeśli uda im się wynegocjować dobre warunki to czemu nie????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-Stanley

To była gra czy taniej wyjdzie na organizację turniej z BSI, czy ONE SPORT. Cena nie różniła się wiele. Dlatego na razie nie rezygnowano z GP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.