Wątek dotyczący artykułu

US Open: Gwiazdy rozpoczynają ostatni Szlem. Na korcie Federer, Murray, Woźniacka i Halep

Wtorek na Flushing Meadows rozpocznie Simona Halep, lecz nie zabraknie innych gwiazd światowego tenisa. Zagra ubiegłoroczna finalistka, Karolina Woźniacka, oraz dwaj dawni mistrzowie, którzy wygrali łącznie sześć edycji US Open.

przeczytaj cały artykuł

Seb Glamour

Po wczorajszym...a nie,dzisiejszym meczu Rafy wyglądam jak zombie...a tu mecz Andy-Nick,kolejny must see..."Nie śpię bo oglądam tenis";)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Seb Glamour

A mi wstyd bo taki jestem fan Rafy,a obejrzałem tylko 1,5 seta...no ale najważniejsze,że wygrał...dzisiaj to nie wiem jak będzie,może jakiś termos z kawą sobie przygotuję,reklamówkę pełną czerwonych byków czy cuś takiego;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nole

Ja dzisiaj nieprzytomny dotarłem na rozpoczęcie... No ale Nicka i Muzzy nie mogę przegapić. Nikt nie powiedział, że życie sympatyka tenisa jest usłane różami ;p

| Odpowiedz
blokuj
Fabby

No to Wam zdecydowanie nie zazdroszczę :) Ja skończyłam liceum, byłam dzisiaj na rozdaniu dyplomów, ale jutro już szkoły nie mam, więc mogę sobie pofolgować. Murray-Kyrgios to obowiązkowa dla mnie pozycja w drugim dniu US Open :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Fabby

Bez przesady. Off-topic to integralna część forum i w dużej mierze to on napędza naszą aktywność. Naturalnie, obecnie trwa US Open, więc koncentrujemy się przede wszystkim na tenisie, ale w "sezonie ogórkowym" rozmowy na inne tematy są wręcz wskazane. Zresztą, także teraz nie widzę niczego zdrożnego w tej szkolnej wzmiance. Uczniowie i studenci łączą się w bólu, choć mają innego rodzaju obowiązki, które rozpoczynają się w innych miesiącach. Taki jest 1 września, to dość charakterystyczna data. I bynajmniej nie mam tu na myśli rocznicy wybuchu II wojny światowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Jamja

Bez przesady.

Mnie tego nie musisz tłumaczyć i widać kto tu przesadza. Nie mogę tylko zrozumieć zamordyzmu jaki panuje ostatnio na tym forum. Już strach cokolwiek napisać, bo można trafić na zły humor cenzora: "Takim ludziom daję kompletnego bana. Zróbcie własne forum sportowe tylko dla ludzi prawicy i tam upolityczniajcie sobie wszystko od tenisa po grę w kręgle a nawet bierki.." - StasiekM
Więc wolę trzymać się od niego z daleka - bojkot!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tom_J

Ale będzie kiedyś w Top 3, nie ma wątpliwości. Konstelacja z Tatusiem jako trenerem jest, czyli duże szanse ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom_J

Tylko tenis :P. Bo jak miłość (nie do tatusiów) dochodzi, to wszystko się sypie, gorzej niż zaofftopowany artykuł :P (Ana, Karolina, Aga, tu wstawić XD)

| Odpowiedz
blokuj
Muzza

Oj ma :D Mam nadzieję że szturmem wejdzie do czołówki i zostanie tam na długo. Liczę że zaliczy w tym roku mistrzostwa WTA :)

| Odpowiedz
blokuj
Muzza

Ja już od dawna studiuję więc październiki mam wolne i USO, i Wimbledon to jedyne szlemy które mogę śledzić z pełnym zaangażowaniem :)

| Odpowiedz
blokuj
Fabby

Też zaczynam w październiku, więc pewnie będę miała podobnie. Ale nawet, jak nie ma czasu oglądać, to zawsze pozostaje livescore na początkowe mecze. Bo już na etapie 1/4 czy 1/2 trudno sobie odpuścić, staram się wygospodarować na nie przynajmniej parę chwil. Sześciogodzinny finał AO oglądałam fragmentami, czasem jest taka konieczność :)

| Odpowiedz
blokuj
Aleksandar

To właśnie jest zaleta studiowania. Czasami jak sesję uda się skończyć trochę szybciej to można zdążyć na drugi tydzień AO :)

| Odpowiedz
blokuj
Muzza

powinno się zarządzić na USO przerwy na kawę, bo trudno znaleźć moment w którym nie ma co oglądać. Dzisiaj się szykują fajne pojedynki. Gra o wiele ciekawsza część drabinki męskiej, a i damska zapowiada fajne mecze i może być ciąg dalszy niespodzianek.

| Odpowiedz
blokuj
margota

Można elektryczny przenieść do pokoju ;)
Można sie też sprężać ;)
Damy radę, a dzisiaj masz rację jest co oglądać !!!!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.