Wątek dotyczący artykułu

Real Madryt nie odwoła się do FIFA, transfer Davida de Gei ostatecznie upadł

Królewscy przyznali, że nie zdążyli zatwierdzić transferu Davida de Gei i nie będą się odwoływać od decyzji władz ligi hiszpańskiej. Co za tym idzie, Keylor Navas nie przejdzie do Manchesteru United.

przeczytaj cały artykuł

arkadio888

United niesamowicie się sfrajerowali. Mogli zarobić 30 melonów, a tak nic nie zarobią i będą musieli wypłacać pensję do końca kontraktu gościowi, który nie będzie grał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Varsovia

Z tej prostej wydawałoby się transakcji mamy aż trzech przegranych (Real, MU, De Gea) ale United stracili chyba najwięcej. Nie wiadomo też czy za pół roku cena za bramkarza będzie taka sama. Póki co Europa ma okazję się trochę pośmiać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco928

Chociaż Navas zyskał. Nie chciał odchodzić i jego życzenie się spełniło. Nawet jakby on sam się przyczynił do fiaska z tego transferu, nie miałbym do niego żalu. Chciałem żeby to on był numerem jeden w sezonie 2015/16 w Realu i tak się właśnie stanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Varsovia

To fakt. Te transakcja wiązane gdy piłkarze traktowani są jak towar trochę przypominają mi epokę niewolnictwa. Może Navas rzeczywiście na tej komedii skorzysta, a raczej na pewno dostanie szansę od Beniteza.
Pewnie należę do mniejszości ale osobiście nigdy nie byłem wielkim fanem talentu de Gea. W PL wyżej cenię umiejętności Fostera, Courtois i Cecha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marco928

Pewnie należę do mniejszości ale osobiście nigdy nie byłem wielkim fanem talentu de Gea.

Ja uważam że jest on dużym talentem i należy do grupy najlepszych bramkarzy świata, jednak jest dla mnie kilka ale jeśli chodzi o jego transfer do Realu. Przede wszystkim jest on bądź co bądź wychowankiem ATM i uważam że już ten fakt powinien go wykluczać. Jego życie w Madrycie też przez to mogłoby stać się utrudnione. Generalnie nie aprobuje transferów zawodników do największych rywali, bo przy tym zawsze jest sporo kwasu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kawasaki14

Oj z tym sceptycyzmem co do talentu Davida to jednak bym nie przesadzał, to co wyczyniał w niektórych meczach PL ubiegłego sezonu, było nieraz aż ciężkie do ogarnięcia z pozycji kanapy przed TV.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
PierwszaStolica

Real mial dwa miesiace na sfinalizowanie transferu.Czekali do ostatniej chwili bo mysleli ze Edzio obnizy cene .To teraz maja za swoje .Co do DeGea to ma on dwa wyjscia :
1 albo podpisze nowy kontrakt i bedzie gral
2 albo usiadzie na dupie na lawce a Euro obejrzy sobie w domu

| Odpowiedz
blokuj
Olewsławik

Kontrakt ma do końca sezonu więc nic nie musi. United też go nie może zmusić do podpisania nowego. Stracą parę punktów to Gaal sobie o nim przypomni, bo chyba już zapomniał ile meczów mu uratował rok temu.

| Odpowiedz
blokuj
Izaak Mermann

Co z tego? Myślisz że Woodward, czy Glazerowie robią sobie coś z tych 30 milionów? Chodzi o zasady. Olał klub, który jeszcze parę miesięcy temu "kochał", to niech teraz siedzi na ławce, niech ucieka mu forma. Dużo więcej tracą DDG i Real.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.