Wątek dotyczący posta na blogu

O Darcym Wardzie, kibicach, żużlu i pragmatyźmie

Freudysta

Zapewnie wielu z was przeżywało i przeżywa nadal dramat wspaniałego żużlowca jakim był Darcy Ward. W tym czasie wiele powiedziano także o kibicach Falubazu, tych wyzywających Warda ale też wspierających go. Generalnie postanowiłem zająć się tą problematyką i po analizie wielu czynników sformułowałem (…)

przeczytaj cały artykuł

marzami

Szczerze.....to mam mieszane uczucia po przeczytaniu..... zgadzam się i nie zgadzam heheheheh
Nie nam oceniać ile i czy Darcy ma na leczenie. Nie nam oceniać spontaniczną chęć pomocy wielu kibiców, klubów, sponsorów itp. Wydarzyła się ogromna tragedia młodego, utalentowanego, sympatycznego sportowca, co poruszyło wielu i to oni decydują o swoim współczuciu i pomocy!
Dla mnie przyjście Darcego do Falubazu było Jego i Dowhana wielką odwagą, bo zapewne dobrze zdawali sobie sprawę z reakcji co niektórych kibiców, zarówno tych z ZG, jak i Torunia! Nie mogę zrozumieć tego zacietrzewienia i niechęci.....kibic kochający swój klub, nie tak postępuje....
Chłopak uratował nas przed spadkiem, taka jest prawda, czy to się komuś podoba, czy nie...., a że zarabiał na tym...przecież to normalne i oczywiste. Dzisiaj w sporcie prawie sami najemnicy.
Tyle złej energii płynęło z trybuny K w stronę tego chłopaka, niezasłużonej, niesprawiedliwej, zwyczajnie podłej! Na szczęście po dobrej jeździe Darcego było jej zdecydowanie mniej......bardzo chcę, żeby tych kiboli wyeliminować ze stadionu i nie ważne kto i jak to zrobi! Byleby ich więcej na W69 nie było!
Poza wszystkim świat nigdy nie był sprawiedliwy......
Darcy Ward to chłopak z wielką, niebezpieczną pasją, jaką jest żużel!
W swoim życiu już zawsze będzie walczył.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.