Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils

W niedzielę Lokomotiv Daugavpils pojedzie do Bydgoszczy na mecz półfinałowy Nice PLŻ z miejscową Polonią. Znane są już awizowane składy obu ekipy na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

gacek

Bydgoszczan czeka super emocjonujący mecz i oby tym razem bez złosliwosci rzeczy martwych ...mysle ,że wygrana jest w zasięgu polonistow,napewno nie bedzie to taki sam mecz jak w rundzie zasadniczej ,bo zawodnicy mają inne cele i bedą bardzo chcieli sie pokazac przyszłemu włascicielowi,ja mam rozdarte serce pomiędzy Gollobami, a panem Sową,za pierwszymi przemawia wielkie doswiadczenie sportowe i menadżerskie ,a za drugim wielkie pieniądze i lokalny patriotyzm,czemu nie połączyc tych sił ? o tym czwartym do brydża nie ujawnioną marką odzieżową nic nie wiem..tajemnica handlowa ,a wracając do meczu obstawiam 52:38 dla Polonii Bydgoszcz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dołek EL

Z Gollobami dajmy sobie już spokoj, jak to jest pod wezwaniem 77 letniego Władka co chce jeździć w II lidze. Sowa to by było najlepsze rozwiązanie! Jedyny producent odziezy którego kojarze z Polonią to GMG z Białych B.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
trz1971

Też tak myślę. Na początku byłem za tym żeby Władek przejął Polonie ale jak poczytałem jego wypowiedzi że chce kilka lat jeździć w 2 lidze to zmieniłem zdanie. To nie byłoby dobre dla Polonii. Jeszcze bardziej zmarginalizowało by to żużel w Bydgoszczy. Polonii potrzebny jest ktoś z kasą jak właśnie pan Sowa który dźwignie klub i ustawi go tam gdzie jego miejsce czyli w ekstralidze a nie degradacja do drugiej ligi na lata. Podsumowując wolę jako właściciela Sowę współpracującego z Gollobami i szybki awans (2 latA) niż Władka jako właściciela i 4 lata w drugiej lidze..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Big Lebowski

To nie realne! Władek chce dorwać się do koryta samodzielnie. On nigdy z nikim niczym się nie dzielił. Po Jego wypowiedziach można wysnuć ten sam wniosek i teraz, gdy stwierdził aby nikt Mu nie wchodził w paradę.
Myślę, że taki Sowa też nie chciałby mieć garba w postaci Władka.
Po za tym każdy z Nich(w zależności od swoich planów), ma zapewne inną wizję rozwoju, bądź wegetacji klubu. Jeszcze jedno. Oficjalnie nie wiemy czy chodzi o Sowę, ale ktokolwiek by to nie był, to wydaje się być lepszym oferentem niż stary Gollob. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.