Wątek dotyczący posta na blogu

O Darcym Wardzie, kibicach, żużlu i pragmatyźmie

Freudysta

Zapewnie wielu z was przeżywało i przeżywa nadal dramat wspaniałego żużlowca jakim był Darcy Ward. W tym czasie wiele powiedziano także o kibicach Falubazu, tych wyzywających Warda ale też wspierających go. Generalnie postanowiłem zająć się tą problematyką i po analizie wielu czynników sformułowałem (…)

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Generalnie postanowiłem zająć się tą problematyką i po analizie wielu czynników sformułowałem osąd tej sytuacji, który według mnie jest prawidłowy.

Szkoda że nie skorzystałeś z okazji, żeby być cicho. Cytując Marka Twaina: "It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt."

Na początku powinniśmy sobie uświadomić że Darcy Ward to najemnik, zarówno dla Torunia jak i dla Zielonej Góry.

Nawet tej bredni nie skomentuję.

To piękna idea, jednak Ward ze swojego portfela a także z ubezpieczenia które z pewnością ma, sam może pokryć koszt leczenia.

Masakra żenady :/ Typowe "polaczkowe" zaglądanie do cudzego portfela :/

wiele dzieci żyje w nędzy, rodziny żyją od pierwszego do pierwszego, wielu polskich sportowców również ma duże problemy ze zdrowiem, więc jeśli ktoś potrzebuje wsparcia finansowego to są to właśnie rodziny, dzieci a także polscy sportowcy którzy od lat nie wspomagani w żaden sposób finansowo a nie Ward który ma swoje pieniądze, ma potężnych sponsorów a także niezłe ubezpieczenie

Pomoc jest zawsze indywidulna. I okazujący ją sam wybiera komu jej udzielić. Jedni wybiorą hospicjum, inni schronisko dla zwierząt a kolejni coś innego. I każdy wybór będzie dobry.
Najgorsi są ci, którzy z moralizatorskim zapędem pouczają komu się ona należy, a komu nie. Dulszczyzna w czystej postaci :/

Bez względu na dalsze życie Darcy'ego Warda ważne jest to aby sam Darcy zaakceptował obecny stan i odnalazł się w innej roli niż rola żużlowca

Wiesz co to jest sfera intymna każdego człowieka ? Chyba nie masz o tym bladego pojęcia pseudo psychologu Macieju. Skoro postanowiłeś zrobić sobie z tego okazję do mundrowania się publicznie.
...................................................
Dawno nie przeczytałem tak żenującego bloga. W dodatku podszytego fałszywym podkładem moralizatorstwa i co już napisałem, dulszczyzny.
Żenua :///

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

Tak sądziłem że możesz być jedną z osób których ten wpis zaboli. Takie komentarze również akceptuje ale się z nimi nie zgadzam. Ward jak każdy zagraniczny żużlowiec jest najemnikiem dla każdego klubu żużlowego i to nie podlega dyskusji. Nikomu do portfela nie zaglądam, zwracam tylko uwagę na oczywisty fakt. To co napisałem było pragmatyzmem czystej postaci ale jak napisałem w ostatnim akapicie, pragmatyzm to nie jest ulubione słowo kibiców, zwłaszcza tych z Torunia twój wpis i kolegów z twojego miasta to potwierdza. Mimo wszystko pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

Niestety nie masz racji, wbrew temu co myślisz jestem osobą która ma pokłady empatii a przykłady same mi się nasuwają na przestrzeni mojego życia ale nie będę tworzył prywaty. Rozumiem jak wielką stratą jest dla Ciebie i kibiców toruńskich kontuzja Darcy'ego ale takich rzeczy na świecie jest mnóstwo. Pamiętajmy o Wardzie ale życie toczy się dalej i to jest ważne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

Rozumiem jak wielką stratą jest dla Ciebie i kibiców toruńskich kontuzja Darcy'ego

Nie rozumiesz. W końcu dla Ciebie to tylko "najemnik".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Multi11 Przemek

Mnie jednak ten blog rozbawił, a dokładnie komentarze pod nim, te pierwsze.
Jest jakaś naiwna część osób, które wierzą że Nowik to jakiś intelektualista itd.
Pisanie w stylu "biedne dzieci głodują" to posługiwanie się takim populizmem.
Jest oczywiste, że Ward ma zapewne spore środki, ale ludzie chcą Mu jakoś pomóc, a pieniądz to widoczne wsparcie.
Jednak Nowik chyba bardzo by pasował do kolejnych polskich rządów. Oni najlepiej wiedzą co robić z pieniędzmi ludzi i łoją ich na rozmaitych, przesadnych podatkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
szakaluch

Jest jakaś naiwna część osób, które wierzą że Nowik to jakiś intelektualista

Mam nadzieję, że nie myślisz o mnie...ja pisałem z przekąsem o tym filozofowaniu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.