Wątek dotyczący posta na blogu

O Darcym Wardzie, kibicach, żużlu i pragmatyźmie

Freudysta

Zapewnie wielu z was przeżywało i przeżywa nadal dramat wspaniałego żużlowca jakim był Darcy Ward. W tym czasie wiele powiedziano także o kibicach Falubazu, tych wyzywających Warda ale też wspierających go. Generalnie postanowiłem zająć się tą problematyką i po analizie wielu czynników sformułowałem (…)

przeczytaj cały artykuł

Nowik

To co pisałem, ostatnie cztery komentujące osoby to kibice, których pragmatyzm nie jest ulubionym słowem. Cysio w tym temacie kierują się zbytnio emocjami, Kerad zaś nie wie co napisać. CO do Multi Przemka samą swoją wypowiedzią pokazał że daleko mu do merytorycznych rozmów i rzuca słowami jak leci. Co do Dariusza jest bardzo uprzedzony do tematów TABU i Dariuszu to że napisałem że żużel to najniebezpieczniejszy sport to moje subiektywne odczucie.
Reasumując, proponuję wam więcej chłodnej głowy, bardziej realnego spojrzenia na temat a także nie unikać tematów TABU. Serdecznie pozdrawiam całą czwórkę i zachęcam do bardziej pragmatycznego myślenia ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

Dla mnie tematy TABU nie istnieją ale dla Dariusza tematem TABU jest realne spojrzenie na żużlowca niezbyt niestety sprawnego. Nie rozumie zbytnio jak tak bezpośrednio i szczerze można wypowiedzieć się na temat żużlowca który część zdrowia utracił. Takich osób jest niestety więcej. Niepełnosprawność niestety dla większości ludzi to temat na który nie powinno się rozmawiać, ludzie dążą za sukcesami, więc rozmawianie dla nich o osobach niepełnosprawnych to nie jest powód do dumy. Zresztą tutaj według toruńskich kibiców nie wypada pisać mocnych ale prawdziwych słów o ich idolu ponieważ jest niepełnosprawny. Na niepełnosprawności świat się jednak nie kończy i powinniście to zrozumieć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Multi11 Przemek

Tylko zrozum, że to naturalny odruch kibiców, że wierzą w medyczny cud i to, że Darcy kiedyś stanie na nogi.
Dla kibiców to idol, dla Ciebie obiekt do analiz.
Pozdrawiam mimo wszystko, dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Nowik

Całe życie postanowiłem poświęcić analizie z tym wiąże się również mój zawód. Ja również wierzę w ten cud ale trzeba spojrzeć chłodnym okiem że szansa na to że nastąpi jest nikła. Również pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.