Wątek dotyczący posta na blogu

O Darcym Wardzie, kibicach, żużlu i pragmatyźmie

Freudysta

Zapewnie wielu z was przeżywało i przeżywa nadal dramat wspaniałego żużlowca jakim był Darcy Ward. W tym czasie wiele powiedziano także o kibicach Falubazu, tych wyzywających Warda ale też wspierających go. Generalnie postanowiłem zająć się tą problematyką i po analizie wielu czynników sformułowałem (…)

przeczytaj cały artykuł

Czeko...Czekolada

Moim zdaniem źle osądzacie Nowika. Wasz osąd bierze się z czysto kibicowskiego punktu widzenia, natomiast spojrzenie Nowika na całą sytuację jest z punktu widzenia zwykłego człowieka niezwiązanego emocjonalnie z całą "żużlową otoczką" i myślę, że należy to zrozumieć. Pozdrawiam, Czeko ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowik

Apelował bym jednak o szacunek do osób które mnie popierają, zaczynasz się zachować tak jak ta cała ekipa z Torunia więcej chłodnego spojrzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Ja szanuje wszystkich...patrz wielka litera jak się zwracam do danej osoby :)
No, ale ciężko mi uwierzyć w to, że ktoś zakłada konto, aby pochwalić Twego bloga ;) Niemniej jednak jeśli to nie Twoje konto to przepraszam, a jeśli tak, to i tak szanuję oba konta ;D Ostatnio mam dużo do czynienia z multikontami ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.