Wątek dotyczący statusu użytkownika

Mind Crawford

Nie wiem o co chodzi wszystkim... no zmienił się layout, zawsze na początku będzie wydawał się dziwny, mało przejrzysty i nieprzyjazny. Dokładnie takie same odczucia miałem gdy pierwszy raz się logowałem na "stare" SF. ;)

Jamja

Ty mnie ponoć lubisz, więc załatw coś w redakcji, by nie częstowali już bananami Bojkot Crzyjka, bo tylko się ośmieszają..
Ps.Dostali pewnie dostęp do sprytniejszych informatyków i teraz mają nową metodę, bo blokują logowanie.. ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jamja

Nie, to tylko do właściciela statusu ;p
Ps. a tak przy okazji: - Kiedyś napisałeś. że nie boisz się bananów. Może to dlatego, że sam je rozdajesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jamja

Pogadał głuchy z niewidomym..
Ps. nie lam się MC, jak zablokujecie dostęp do Syf/WP dla Bojkot Crzyjk, tona pewno pojawi się tu ktoś w jego imieniu, by "umilić" Wam życie ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.