Dyskusja

Damian Gapiński

przejdź na stronę użytkownika

marzami

Szaki byłam tam przed chwilą........na razie muli, zawiesza się.......nie mogłam dodać komentarza, nie mogłam zalajkować ......, pomijając, że tam tylko żużel......i to jest ból dla mnie.....
Cały czas mam nadzieję, liczę, że jednak coś sf poprawią, bo szczerze przyznaję, że to tu mi dobrze, szerokie grono kibiców różnych dyscyplin, dzięki którym zaczęłam oglądać te inne poza koszem:)) Co by nie mówić, to wiele tych pozytywów było /zwłaszcza kibice/...... wczorajsza zmiana tak bardzo wszystko skitrała....., nadal mam kłopoty i nie ogarniam tych zmian.......Będę tam zaglądać......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Próbowałem Cię znaleźć, ale się nie udało :P Pewnie dlatego, że nie udało Ci się zostawić tam żadnej aktywności ;P
Też się jeszcze łudzę, że pójdą po rozum do głowy i przywrócą ten portal do stanu wcześniejszego bardziej przyjaznego dla użytkowników(mimo banów) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Chazz

Nawet by mi ona nie przeszkadzała, gdyby nie to, że dostać się do np. wyników i kalendarza danej ligi jest naprawdę trudno...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Multi11 Przemek

W tyłku się poprzewracało Chazz? Kalendarze i tabele Ci potrzebne?
Co to, jakiś portal dla kibiców ?!
Pooglądaj sobie seksowne zawodniczki MMA, wypasione fury piłkarzy i poczytaj na głównej 15 informacji z sportów zimowych latem (zero z lekkoatletyki).
Po co marudzisz:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
marzami

Pal licho snujacza i bany hihihihihhi
Byłam, poczytałam i wiem kto już tam zawitał! Zacne grono się zbiera.....żużlowcy niby tak się kłócą, ale jak sprawnie się organizują?:)) Tylko, że im łatwiej z tym żużlem.....
SF jednak mają tę przewagę, że można wybierać w dyscyplinach........cały czas wierzę, że ogarną, bo przecież pewnie już odczuwają tę zmianę hehehehhe
Nawet na koszu nie ma komentarzy......
Na razie......muszę zmykać teraz:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.