Wątek dotyczący artykułu

Górnik tłem dla Azotów. Piękne otwarcie puławian. Osiem goli Nikoli Prce

Piłkarze ręczni z Puław dali wielkie powody do radości swoim fanom. Podopieczni Ryszarda Skutnika rozgromili na własnym terenie Górnika Zabrze 38:28 w niedzielnym meczu 1. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn.

przeczytaj cały artykuł

jkkkk

Jurasik ty ustaw swoją drużyne a nie pleciesz głupoty w wywiadach chce mi się teraz tak smiać z ciebie że głowa mała . Emocji wczoraj w meczu może z 10 minut smialismy się z chłopakami że prawie jak na Kielcach ;) . Nasi klasa klasa klasa akcji dwójkowych mnóstwo w szoku byłem jak nasza druzyna potrafi szybko grać 38 bramek w tym z kontr chyba z 15/16 napewno a kolejnych 10 kontry w 2 tempo . Świetnie się to oglądało Petrovski w sparingach miał czasem cienkie mecze walił w bramkarza ale wczoraj zagrał na poziomie EUROPEJSKIM 5/5 plus pare karnych wywalczonych . Prce profesor : ) brawo Bartek Kowalczyk super chłopak się pokazał zagrał 5 minut rzucił 2 bramki fajny debiut oby tak dalej !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak zks

Na kole zrobiliście dobry interes. Sprzedaliście za 90 tysiaków Kusa, a w zamian sprowadziliście dużo młodszego i lepszego Leosia. Chyba tej transakcji nie żałujecie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.