Wątek dotyczący statusu użytkownika

użytkownik usunął konto

Ciekawa jestem dlaczego Sportowefakty zmieniły mój NICK ???

мαяgιτ

Każda reguła ma wyjątki, i Ty chyba to masz na myśli ;) ? Ja tam swoje wiem :) Źródła informacji nie zdradzę , bo je znasz :D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AkL

Ciekawe, muszę do wdówki częściej zaglądać - sam bym tego nie znalazł. Za mną od tygodnia chodzi tylko Filip

=
Natomiast, tak bocznicą ww. propozycji - do dziś nie mogę się przekonać do skandynawskich kryminałów, etc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мαяgιτ

Collins jarał mnie do czasu, kiedy Jego syn powiedział Mu ,że muzyka Nirvany bije na głowę te jego piosenki :)
Przyznać jednak należy ,że ma spory wkład w rozwój piosenkarstwa w Europie :D :D

| Odpowiedz
blokuj
AkL

A to ciekawe, tego nie czytałem. Pamiętam natomiast jego zachwyty nad Red rain'EM Gabriela i Fear of a blank planet jeżozwierzy.

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

A ja z mojej strony się na dziś delikatnie wycofuję, dzięki za ploteczki o ploteczkach. Lubię takie żarciki. Miłego wieczoru :) ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.