Wątek dotyczący artykułu

Kara finansowa dla Polonii Piła

W związku z incydentami z udziałem kibiców podczas meczu Polonii Piła z Wybrzeżem Gdańsk, na gospodarzy spotkania została nałożona przez Główną Komisję Sportu Żużlowego kara finansowa.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
AMON

A ciebie co ugryzło ? To ich wina że wasi działacze zrobili totalną amatorkę z torem wiesz dobrze jak komisarze są wyczuleni na brak opadów z nieba i jednoczesnym gnojem na torze połączonym z broną wbitą na głębokość 20 cm więc się nie dziw że ten numer nie przeszedł to nie lata 90 !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
AMON

Ja do Lublina nic nie mam i zrozum to wasi działacze sami sobie strzelili w stopę i do nich miej pretensję :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Czy dramat Darcy'go niczego nikogo nie nauczył ? Człowieku żużel to sport ekstremalny i tor musi być bezpieczny nadający się do jazdy a wasi działacze co zrobili WSTYD I NIC WIĘCEJ !

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Ten gość nie jest z Lublina, to podszywacz z tak lubianego przez Ciebie Ostrowa. Tego pod Kaliszem. Konkretniej podejrzewam, że to kalafior.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Martainn

Ty nie bądź za mądry bo sam się będziesz dzieciaku przed prokuratorem za pomówienia tłumaczył. Stul więc dziub, albo się w sądzie spotkamy bohaterze internetowy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.