Wątek dotyczący artykułu

Thomas von Heesen: Mam swój pomysł na Lechię. Nie interesuje mnie kto jak spisywał się wcześniej

Przed Thomasem von Heesenem debiut na ławce trenerskiej Lechii Gdańsk. Szkoleniowiec miał niewiele czasu, żeby poznać zespół, jednak ma już pomysł na to co zmienić w zespole znad morza.

przeczytaj cały artykuł


mfpisze

Trener niewiadoma. Hahahaah. Berg to za to był zbawiciel, a G osiągnął przed przyjściem do Lechii. To jest trener, który prowadził dwa kluby w Bundeslidze. Dawno, bo dawno lecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Nie pracował żaden trener z naszej rodzimej Ekstraklasy. Nazywać von Heesena anonimowym... Tak samo pisali o Monizie. Całe szczęście, że obaj mają porządny warsztat trenerski i bazują na szybkim ataku. Bo to pasuję na naszej ligi. Bo obaj są przyjaciółmi. Taką ligę jak Polska to oni zjadają na śniadanie. Bo tutaj 80% spotkań opiera się tylko na walce. Lechia ma teraz skład bardzo mocny i ma wreszcie porządnego trenera, który wykrzesa z nich wiele.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Tak, niewiadoma. Trzy lata bez żadnej roboty, to już podejrzane. To że w 2008 przez pół roku trenował Norymbergę o niczym nie świadczy.
Piszesz o Legii - no właśnie to dobry przykład. Tu działacze są przynajmniej konsekwentni - zatrudnili Berga, mimo presji opinii publicznej dają mu szansę. W Lechii już dawno by go zwolniono. Tak jak Brzęczka, któremu trzeba było dać jeszcze szansę. Źle przygotował zespół do sezonu? Nowy trener i tak tego nie naprawi przed przerwą zimową. Dobrze przygotował zespół do sezonu i ten będzie się rozkręcał? Niech dostanie szansę na udowodnienie tego, a w razie czego zimą można go zwolnić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.