Wątek dotyczący artykułu

Pozytywne informacje na temat zdrowia Darcy'ego Warda

Darcy Ward przekazał kolejne pozytywne informacje na temat swojego zdrowia. Australijczyk dostrzega powolny postęp w rehabilitacji.

przeczytaj cały artykuł

Holly-h

tak to ogromna tragedia i wielki żal...ale uważam że zbieranie kasy na leczenie jest znacznie przesadzone....jest cała masa ludzi po stokroć biedniejszych i w równie trudnej sytuacji a zostają z żałosnym zasiłkiem albo niczym a w tym wypadku na biednego nie trafiło....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lancet1

Od Darsiego coś dostałem. fantastyczne biegi z walką do samej mety. Wlał wiarę w możliwość wystąpienia mojej drużyny w PO. W walce na torze między innymi dla mnie stracił zdrowie dlatego należy mu się nasze wsparcie. Oczywiście na całym świecie są potrzebujący. Ale Darsi nie jest anonimowy. Należy do naszej żużlowej rodziny. Dla jego talentu tysiące ludzi przychodziło na stadiony. Jest mi bliski mimo, że nie znamy się . Jemu chcę w pierwszej kolejności pomóc. A kwestia zamożności jest w tym przypadku obojętna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WhiteAngel

Brawo dla Ciebie za ropostę dla malkontetnta. Darciego trzeba wspierać i życzyć mu jak najlepiej, dał nam tyle radości i wspaniałych biegów. Tyle emocji. Z nim było ciekawie, pamiętam jaka nuda panowała jak został zawieszony. Pokazał, że w życiu, żeby realizować marzenia nie można się poddawać, dla mnie to nie była jakaś tam osoba, jakiś rider jeden z wielu. Dla mnie to jest był wyjątkowy zawodnik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.