Wątek dotyczący artykułu

Pozytywne informacje na temat zdrowia Darcy'ego Warda

Darcy Ward przekazał kolejne pozytywne informacje na temat swojego zdrowia. Australijczyk dostrzega powolny postęp w rehabilitacji.

przeczytaj cały artykuł


sidomen

Ty się ciołku módl o to , aby jutro można było "spawac" zerwane rdzenie kręgowe, a nie o ręce Darcy'ego ! Pomódl się jeszcze o to , aby twoich sąsiadów spotkała krzywda-tylko aby ciebie NIE ! Jak można być takim glupkiem i skazywac Darka już dziś na wózek ! Myślisz , , że taki tekst pomaga w takim cierpieniu ?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Saddam

Niestety przeczytałem czym skutkują takie urazy, jakiego doznał Darcy. Zerwanie rdzenia kręgowego między C5-C6 czy C6-C7, bo dwie różne wersje krążą w mediach, to właśnie barki i ewentualnie zginanie rąk w łokciach plus zginanie rąk w nadgarstkach. Koniec. Czyli w najlepszym razie Darcy będzie miał sprawne ręce w 50%. O reszcie można zapomnieć. 2015 rok i medycyna wciąż jest bezradna w przypadku urazów kręgosłupa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiler 1

Jedyny sensowny komentarz w sprawie Warda.Niestety taka jest smutna prawda.Wszyscy się tu łudzą jak dzieci,że będzie dobrze,że trzeba mieć nadzieję itd.Darcy walcz ,jesteś silny...Jak on ma walczyć jak on nawet rękami nie rusza? Ile milionów ludzi jest na wózkach i nie potrafią z niego wstać a Darcy wstanie? Ci co tu wypisują takie teksty to albo sami sobie nie wierzą albo nie wiedzą jaki uraz ma Darcy.Przytrafiło mu się niewyobrażalne nieszczęście,największa krzywda jaka może się .zdarzyć człowiekowi.Tego się nie da wyleczyć,to nie jest złamana ręka czy noga.Dopóki nie znajdzie się ktoś kto znajdzie sposób jak "zespawać" przerwany rdzeń kręgowy to nic z tego nie będzie.Zbieranie pieniędzy też nicnie da bo pieniądze go na nogi nie postawią.Zresztą podejrzewam,jeżeli to by była kwestia finansów to Darcy stałby już na nogach.Niestety taka jest smutna prawda.Tylko wszyscy jakoś nie chcą tej prawdy przyjąć i się łudzą i mają nadzieję.I zaraz pojawią się głosy,że ja Wardowi odbieram nadzieję.Ale nadzieję odebrał D.Wardowi ŻUŻEL a nie ja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.