Wątek dotyczący artykułu

3. dzień turnieju w Koszalinie: Polfarmex z kompletem, King Wilki deklasują AZS

Polfarmex nie przegrał żadnego meczu podczas turnieju w Koszalinie! Zespół Jarosława Krysiewicza pokonał w niedzielę Energę Czarnych Słupsk 69:67 i wrócił do Kutna z kompletem zwycięstw. W drugim starciu King Wilk Morskie zdeklasowały AZS 84:58.

przeczytaj cały artykuł

kutnokibic

Sztab nie miał całego rostera bo jak wiesz fraser przyleciał Polski w tamtym tygodniu. Ale pomijając ten fakt turnieje przedsezonowe o niczym nie świadczą. Jak słusznie ktoś zauważył są tylko okazją dla trenerów do testowania pewnych pomysłów. Wynik ma znaczenie drugorzędne choć bardzo cieszy fakt, że zespół miał duży głód zwyciężania. To dobry prognostyk . I buduje to zdecydowanie morale drużyny. Nikt z nas nie wie jak to będzie wyglądało w sezonie, czy damy radę wskoczyć do ósemki czy nie, czy będziemy grać koszykówkę inną niż do tej pory. Ja osobiście nie widzialem tych meczy ale analizując statystyki mam wrażenie , że parker dal radę. Zresztą za czapkę śliwek nie wybrali go mvp. Pożyjemy zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Fakt umknął mi ten Fraser. MVP zostaje najczęściej zawodnik zwycięskiej drużyny. Statystyki to niestety jedynie część wiedzy potrzebnej do oceny a i nawet tych nie widziałem. Dlatego też nikogo nie oceniam ponieważ nie widziałem żadnego z tych spotkań.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.