Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia Leszno vs. KS Toruń: Pomeczowe hop-bęc

Komplety punktów w niedzielnym meczu Fogo Unii Leszno z KS Toruń wywalczyli Piotr Pawlicki oraz Emil Sajfutdinow. Ważne zwycięstwa dowozili również Nicki Pedersen i Grzegorz Zengota.

przeczytaj cały artykuł

kubafornal

a to Ci dałem tego minusika jak tak chciałeś... :)
przyjechała hołota z Torunia i zrobiła zadymę, kibole Leszna niepotrzebnie odpowiedzieli tyle w temacie... Broń dalej bydlaków z Torunia którzy atakowali dzieciaki w sektorze rodzinnym....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

nie mam zamiaru ci na to odpowiadać. w doopie byłeś i goowno widziałeś. reakcja kibiców z Torunia, bądź co bądź ostra, była odpowiedzią a nie zaczepką

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzyżacy RSKŻ

prowokują? prowokacje były sa i będą, na każdym stadionie. wszędzie sa okrzyki, wyzwiska itd ale jak zaczyna się zadyma to juz akceptować tego nie można. a zadymę zaczęli "kibice" z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kubafornal

dyskusja nie ma sensu... Ty będziesz bronił kiboli z Torunia, ja tych z Leszna... fakt jest taki, że ta dzicz rzucała krzesełka w sektor rodzinny więc muszą mieć nieźle w głowach popierdzielone.
z jednym się zgadzam... akceptować nie można. wyłapać i zakazy stadionowe dożywotnio..

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

skoro z tego sektora leciały butelki z wodą (sam dostałem w głowę rykoszetem), puszki z piwem, gaśnice to sorry ale jaki to qrwa sektor rodzinny?? tak jak piszę, reakcja torunian to była odpowiedź. a jak ktoś z rodzinnego rzuca wszystkim to reakcja może byc tylko jedna tym bardziej, że ochrona nie reagowała! a jak ich bronisz to sorry, nie ma o czym dyskutować. ja swoich nie bronie bo długo byli grzeczni. zaczęli dymić po tym jak dziewczyna oberwała gaśnicą a ochrona nie zareagowała. ktoś zareagować musiał bo w klatce też były rodziny, kobiety i dzieci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
BallyBóg

gdzie dostales... chyba od starego z laczka... przestan fantazjowac ze byles na wyjezdzie... kazdy wie ze torunskie cudaki napinaja sie przed klawiatura a mecze zamiast na stadionie "ogladaja" na sf...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
omniscient

Napisz proszę ale obiektywnie kto zaczął po biegu nr 8 śpiewać cytuję: ,,Coście tak cicho? Chej k..wy coście tak cicho". Od tego się zaczęło panie kibicu. Byłem w połowie prostej przeciwległej i nie słyszałem obelg pod waszym adresem poza pojedynczymi ,,Apator wibrator". Sprowokował was jeden idiota podchmielony i wkurzony waszym ,,kulturalnym" dopingiem i pewnie stado małolatów poniżej 13 roku życia.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

nie było takiej przyśpiewki jak: " coście tak cicho wy qrwy..." tylko coście tak cicho hej Unia coście tak cicho. nie wiem czy to dla ciebie jakaś różnica. dla mnie duża.

| Odpowiedz
blokuj
omniscient

Tym wpisem udowodniłeś mi jakiej klasy kibicem jesteś. Dobrze słyszałem te przyśpiewkę i żadnej Unii tam nie było. Nie będę polemizował więcej bo widzę że nie ma sensu. Wybitnie was było słychać na przeciwległej prostej gdzie nie ma zorganizowanego dopingu. żegnam.

| Odpowiedz
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

dziecko, widzisz gdzieś ból doopy u mnie? :D nawet pogratulowałem waszym chłopakom na stadionie, jak Sqóra szedł na konfe. uświadamiasz mnie tylko w temacie, że widzicie tylko to co chcecie, nieważne że ma to goowno wspólnego z rzeczywistością :D bez odnioru

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentator Widmo

No właśnie nie. Od tygodnia słyszę głównie takie słowa od strony Toruniu że już biegunka w Lesznie że Leszno się zesr..... U Was widać takie słowa na porządku dziennym. JA już przed meczem pisałem że o wynik jestem spokojny. A biegunkę którą tak nam wmawialiście mieliście Wy po liściu w ostatnich biegach:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentator Widmo

Poznasz po mowie kto co ma w głowie. Od Ciebie to tylko lecą słowa gówno, sraczka itp. Liczyliście że obronicie przewagę, cały tydzień było naśmiewanie z leszna a tu taki liść na koniec meczu. Tym większy teraz ból że byliście niby blisko:)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
BallyBóg

to ty powinienes sie "zesrac" najpierw na baron arenie robicie TYLKO +8... pozniej w rewanzu majac atut posiadania w swoim skaldzie ejdnego zawodnika wiecej (komisarz) ktory przywiozl dla was ladny komplet... dostajecie 3 liscie po ktorych bedziecie plakac przez 2 miesiace... a niektorzy jeszcze ze dwa lata. Uwielbiam jak Unia odsyla tych cudakow z torunia tam gdzie ich miejsce...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Dumny z Krzyża

Wy mieliście dwóch - Stepniewskiego który siedział z sędzia w Toruniu a i tak do 13 biegu mieliście pełne gacie. Nasza szóstka przeciwko waszym dziewięciu sie postawiła idąc twoim debilnym tokiem rozumowania...

| Odpowiedz
blokuj
BallyBóg

polecam udac sie do apteki. w niej zakupisz tzw masc na bol d... :) tak jak pisalem niejeden cudak torunski bedzie wylewal morze lez... wisla przybierze...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.