Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Maciej Zmora: Niech Daugavpils będzie pretekstem do wolnego rynku

Prezes gorzowskiej Stali uważa, że awans Lokomotivu Daugavpils do PGE Ekstraligi byłby dobrym pretekstem do zmian. - Skoro nie możemy iść kierunku KSM, to zdecydujmy się na wolny rynek - przekonuje Zmora.

przeczytaj cały artykuł

Skit

Ale to jest idiota
Łotysze to muszą wystawić 4 Łotyszy to chyba zrozumiałe
Bogdanovs Lebiedievs i 2 młodych i niech jadą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DanGW

Nie idiota, bo przedstawia problem, o którym nikt głośno nie mówi. Ponoć w PZM czy tam GKSZ czy innych darmozjadach powstał problem, bo jeśli Długopis wejdzie do Eligi i bedzie jechał Łotyszami, to raz moze dojsć do tego, ze DMP zostanie,,, nie polski zespół tylko łotewski, a w dodaku może być tak, że nie będzie żadnego Polaka, więc to Mistrzostwo Polski będzie nico groteskowe wtedy. Dlatego Zmora proponuje jakieś rozwiązanie, co prawda całkowicie nie zgadzam sie z jego poglądem, bo jest to dobre dla finansów, ale złe dla naszego żużla, ale trzeba przyznać, ze lepsze niż zakaz dla Łotyszy jazdy w elidze, bo są Łotyszami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lizarazu

W innych dyscyplinach też są Międzynarodowe Mistrzostwa Polski. Zreszta w żużlu Polacy też startują w mistrzostwach Niemiec,Łotwy,Słoweni itd , itp

| Odpowiedz
blokuj
DanGW

To już do PZM, GkSZ czy jakiś innych ekstraligów esasasów. Nasi włodarze dąrzą do tego by polska liga była najlepszą na świecie i troszeczkę ich zabolało, że DMP może zostać łotewski klub bez żadnego Polaka w skłądzie. Nie pytaj mnie dlaczego, bo to pytanie do nich nie do mnie. Wg mnie skoro już ch wpóścili, to powinni mieć takie samo prawo zdobyć DMP jak inne kluby. Z resztą temat jest dość nowy i dopiero wypłynął, dlatego spodziewam sie, ze na dniach, albo tygodniach popłynie to dalej i przede wszytskim te dziadki z góry zaczną gadać a nie knuć za plecami.

| Odpowiedz
blokuj
Skit

Ale to jest Łotwa to na jakiej podstawie mają mieć nakaz jazdy Polakami?? to tak jakby Polakom kazać jechać Dunami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
DanGW

Dlatego napisałem, zeby sobie wybrali, dla mnie naturalnym wyborem byłoby wybranie swoich, ale wiadomo, że szczególnie z juniorami łotewskimi może być problem i dlatego powinni mieć wybór.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.