Wątek dotyczący artykułu

PŚ: Egipcjanie pokonani. Biało-Czerwoni wciąż na zwycięskiej ścieżce

W spotkaniu 7. kolejki Pucharu Świata 2015 siatkarzy, reprezentacja Polski dość pewnie uporała się z mistrzem Afryki, Egiptem.

przeczytaj cały artykuł

kristobal

Włosi na swojej stronie podają, że kluczowe dla losów rywalizacji będą mecze pomiędzy czołową "4":
Rosja-Włochy
Rosja-USA
Polska-USA
Polska-Włochy

nie wiem dlaczego cały czas lekceważą Argentynę, która może włączyć się do rywalizacji i dodatkowo namieszać - na szczęście już nie nam (ani Rosjanom)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Taab

Uśmieję się, jak na sam koniec Jankesi przegrają awans :-)
Wystarczy porażka z nami, z Rosją (obie realne) albo powtórka z MŚ i Argentyna zrobi im brzydko w ostatnim dniu i tyle będą mieli z tej fantastycznej drogi, którą póki co podążają.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Elos

oby ktoś ich wreszcie pokonał bo za długo trwa ich passa,wiem że przegrali półfinał w LŚ ale jeszcze coś by się przydało.......... może nam tym razem się uda

| Odpowiedz
blokuj
Taab

Lubię ich choć dużo razy zaszli nam za skórę (stąd byłoby to sarkastyczne uśmianie się z nich), ale i tak najbardziej upragnionym rozwiązaniem byłoby, aby awansowali obok nas, a Ruscy z Włochami zostali w pokonanym polu i o awans na igrzyska ponownie mordowali się ze sobą na starym kontynencie :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
panda25

Gdyby tak pomyśleć, to z wymienionej trójki mi z kolei najmniej pasuje współobecność Włochów w gronie kwalifikujących się. Z różnych racji, ale m.in. z powodu największych koniunkturalnych ruchów kadrowych.
A generalnie to mi lotto, kto obok nas miałby awansować :-)
Amerykanie to fenomen - świetna reprezentacja niby bez zaplecza ligowego. Oczywiście materiał do selekcji relatywnie szeroki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Riorwar

Akurat Włosi lubią sobie przegrać z Argentyną, co pokazały np. ostatnie MŚ, więc oni nie powinni mówić ani pisać takich rzeczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.