Wątek dotyczący artykułu

Andreas Jonsson chce kupić Polonię Bydgoszcz!

Andreas Jonsson jest jednym z zainteresowanych na kupno bydgoskiego klubu. Oprócz oferty Szweda, do ratusza wpłynęły jeszcze dwa inne wnioski.

przeczytaj cały artykuł

dym

szanse Jonssona nie są zbyt wielkie, Władek nie odpuści,sprzeda nawet samolot i akcje kupi. Chyba lepiej żeby Gollob przejął ten bałagan bo lepiej wie jaka choroba nęka ten klub.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Jeśli chodzi o pisanie "na temat", to napisałem niżej. Teraz daję upust swojemu zadowoleniu,że Sławek jak J-23...znowu nadaje ...na SF;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

No cóż Konrad, nic na siłę. Ja myślę, że dzięki uporowi i wytrwałości udało nam się doprowadzić do kompromisu. Na mnie możesz zawsze liczyć. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Partia

Bredzisz chłopie Władek to gość z kategorii ja mam zawsze rację, a jak nie mam racji patrz pkt 1. Z braku laku dobry i on, ale Andreas to coś nowego w naszym żużlu tego jeszcze nie było - jeżdżący obcokrajowiec właścicielem klubu. Ma całkiem inne spojrzenie, do tego byłby murowanym liderem na 1 ligę:)
Nikt mu makaronów wieszał nie będzie, bo negocjować kontrakty będzie z kolegami z toru. Jak byłbym kibicem Polonii podpisałbym się pod tą kandydaturą 2 rękami..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.