Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Buczkowski zostaje w GKM Grudziądz!

GKM Grudziądz nie zwalnia tempa. Po przedłużeniu współpracy z Artiomem Łagutą, klub podpisał kolejny kontrakt. W zespole zostaje Krzysztof Buczkowski!

przeczytaj cały artykuł

prorokGKM

1.A.Laguta
2.R.Okoniewski
3.Buczkowski
4.G.Laguta
5.Gollob/Hancock ta sama kasa☺
6.H.Łęgowik/Rujner
7.K.Pieszczek

P.s. miłego dnia☺

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
malin1976

A tym bardziej dwójki liderów par bo i kasy tyle nie ma przecież . Na dziś potrzebujemy już tylko lidera pary pod 9 i kogoś ala Jonasson w każdym bądź razie dużo lepszego zawodnika pod 10 niż Jeleń ;) A na 1 ligę wystarczy dwójka pokroju Jonassona i Sundstroema pod 10 i 12 . Ciekawi mnie już jedynie co tam z Łęgowikiem będzie :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bart82gkm

Nowak out Łęgowik ma zostać.
Jak masz tel. do Pawła to niech Ci napisze kto dostał propozycję startów u nas.
Nad Gollobem widzę że się zastanawiają.

| Odpowiedz
blokuj
malin1976

Widuję go tylko na stadionie a tam teraz tylko 3000 miejsc siedzących ;) Byłem dziś rano po robocie : starej prostej przeciwległej już nie ma a łuki wywożą :) Napisz mi na maila jak możesz : malin1976@op.pl

| Odpowiedz
blokuj
malin1976

No ten pan by mi pasował hehe . A o tym że Toruń z tym tamtym gada to już gdzieś czytałem . Może u Ciebie nawet ;) Okoń podpisał :)

| Odpowiedz
blokuj
darkavenger

Też myślę, że będzie Grisza ;) A i Pieszczek przejrzał na oczy. Przed sezonem prawie był dogadany z GKM, tylko skusił się na kasę w ZG. Okazało się, że wirtualną.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.