Wątek dotyczący posta na blogu

FIVB World Cup Men 2015 Japonia - typer II rundy elity typerów :)

stary kibic

Typujemy II rundę Pucharu Świata 16-18.09 Punktujemy bez zmian: 1. Trafiony wynik - 3 pkt 2. Trafiony zwycięzca - 1 pkt 3. Trafiony kpl wyników dnia - 10 pkt 4. Trafiony kpl zwycięzców dnia - 5 pkt 5. Trafiony kpl wyników rundy - 20 pkt 6. Trafiony kpl zwycięzców rundy - 15 pkt. ----------------------------------------- (…)

przeczytaj cały artykuł

gregbyd

Znów Japonia i jak tu ich lubić :( To chyba jakieś fatum ;) Gratulacje dla liderów za piękne i owocne strzały. Stworek dotrzymywała mi dzielnie kroku na dnie i ...? Każdy widzi, co wyrabia :) Była liderka chyba potrzebuje prywatnej sesji ;) Jestem do dyspozycji ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Auć!! ten spadek bolał ;) Kolejka łatwa do wytypowania, ale oczywiście musiałam poprawiać;/. Tobie Japonia mniejsze straty wyrządziła niż mi, co nie zmienia faktu, że tak samo bym typowała :D. Tak, tak z liderowaniem sobie nie radzę ;).
Fajne zdjęcie Kurka :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

Prawdziwe wzloty i upadki mamy przy obecnym systemie punktowania :) Wielu przetasowań jeszcze się spodziewam. Wybór pierwszej trójki będzie chyba decydujący.
Tak, Kurek nastraja wyjątkowo optymistycznie ;)
PS: Rozumiem, że na prywatną sesję nie reflektujesz? :P

| Odpowiedz
blokuj
nowa

Teraz kolejka jest jeszcze trudniejasza to wytypowania wyniki możliwe w każdą stronę :) Po czym tak wnioskujesz?

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Zapędziłem się z wyciąganiem wniosków. Cofam pytanie ;)
Przed turniejem było jasne, że będą tylko cztery drużyny z topu. Teraz właśnie wzrasta częstotliwość starć, między zainteresowanymi awansem. Będzie ciężko, ale jestem dobrej myśli. A my? Typerzy?Mamy jeszcze trudniej, niż zawodnicy ;) Skąd mam niby wiedzieć, kto wygra? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
stary kibic

Starałem się zachować takie punktowanie, które preferuje kibicowskiego "nosa", ale jednocześnie nie odstawia systematycznej analizy możliwości poszczególnych ekip i trafiania zwycięzców.
Nie wiem na ile mój "złoty środek" znajdzie uznanie u typerów, ale nikt nie powinien czuć się pokrzywdzony przez przypadek :)

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Żadne zasady nie są idealne i nie ma takich, które pasują wszystkim. Najważniejsza jest zabawa, a ta punktacja zdecydowanie jej sprzyja, co widać po "kangurzych skokach" i sporych zmianach w klasyfikacji. Dla mnie jest OK i np. spory plus widzę w podawaniu gołego wyniku. Jest to zdecydowanie mniej czasochłonne przy tak sporej ilości spotkań. Najważniejsze, by Kurek pociągnął naszych z właściwym nastawieniem, choćby jak na załączonym zdjęciu :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.