Wątek dotyczący artykułu

Kibice Zagłębia Lubin dołączyli do antyimigracyjnego buntu

Podczas meczu 9. kolejki Ekstraklasy z Cracovią fani Zagłębia Lubin dołączyli do antyimigracyjnego buntu, który rozpoczął się w miniony weekend, choć władze Ekstraklasy SA ostrzegły, że takie zachowanie będzie przez surowo karane.

przeczytaj cały artykuł

Jose Arcadio Morales

Tak tak a w Zaglebiu gra 5 obcokrajowcow.przyjechali za chlebem. to ich tez wy...lic z pOLsKi ???? Zaściankowość polska.Moj dziadek przybyl tu z Grecji.I co moje dzieci tez mają spier..ać????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kubik92

powiem tak mistrzu. jeżeli jesteś Grekiem, to upada argument pod tytułem różnice kulturowe, bo są one tak niewielkie, że wtopienie się w tłum i przyjęcie panujących w innym kraju zasad nie stanowi żadnego problemu. w końcu wszyscy jesteśmy kulturowo dziećmi kręgu grecko-rzymskiego, co prawda co kraj to obyczaj, ale takie granice są do przeskoczenia. głównie o to się rozchodzi w tej całej gadaninie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Mister elegancji

Twoj dziadek tu przybyl i uczciwie pracował. Dostosował sie do panującej tutaj kultury. Nikt nic do niego ani do Ciebie nie ma. Masz greckie pochodzenie i nie widziales co tak zwani uchodzcy wyrabiali w Grecji ostatnio? Tym "uchodzcom" ktorzy chca tu przyjechac marzy sie wieczne siedzenie na socjalu i darmowe zarcie naszego chleba oraz wprowadzanie swojego chorego prawa. Takich nie chcemy. Nic nie mam do Turka, ktory uczciwie prowadzi w Polsce swoj biznes i placi podatki. Więc nie obrażaj przy okazji Polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Kamyk1980

Jak ty porównujesz Greka do imigranta muzułmańskiego z Afryki to nie masz w ogóle mózgu pomyśl zanim na piszesz kolejne bzdury!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.