Wątek dotyczący artykułu

Tłumy kibiców na Rynku w Ostrowie podczas transmisji z Daugavpils. Doping jak na Stadionie Miejskim

Niesamowite emocje w Daugavpils i porównywalne na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie ponad pół tysiąca widzów na telebimie przed ratuszem oglądało finał Nice PLŻ.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
bartollo

Wszyscy w II i I lidze wiedzą, że jesteś ma tole mi nie potrafisz poprawnie pisać w j. polskim, podobnie jak twój kolega hmm. Teraz czas, żeby dowiedziała się o tym ekstraliga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak nicka

Porównując liczbę mieszkanców naszych miast to pod względem frekwencji na meczach, to "coś" z Polski B jest za nami daleko w d*ie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
hmm

bartollo ty nasz "guru".. wcześniej rozbawiłeś swoim wpisem( zresztą jak prawie każdym).. teraz opowiadaj, tłumacz, co masz w swojej chorej głowie. Opowiedz o swoim wpisie " bartollo napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Nawet gdybysmy ich pokonali 75:15 to awansowalaby pila. W sezonie zasadniczym uzyskaliby bonus a w PO zapewnilo im awans. Nie moja wina ze jestes zbyt glupi zeby to zrozumiec." Opowiadaj o tym..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
bartollo

Regulamin DMP, DM I i II Ligi
Art. 713
1.Drużyna wygrywająca mecz walkowerem otrzymuje 2 punkty meczowe i 40
dodatnich punktów biegowych; drużyna przegrywająca mecz walkowerem otrzymuje 0 punktów meczowych i 40 ujemnych punktów biegowych, oraz nie otrzymuje punktu bonusowego, o którym mowa wart.703 ust.3, niezależnie od wyniku dwumeczu.

A teraz szybciutko kasuj swoje komentarze, żeby nie było dowodów zanim ktoś zrobi screena i ponownie cię ośmieszy, jak to było w przypadku zakładu o Golloba, i którego nie potrafiłeś przegrać z godnością.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahha tylko to jest w rundzie zasadniczej!!! W PO mieliście po prostu - 40 pkt MATOLE!!!!!!!!!!!! Mogliście wygrać różnica 41 pkt i pojechalibyście w Finale!!! ROZUMIESZ TĘPAKU!!!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
bartollo

Pokaż to w regulaminie. Szkoda ciebie obrazić bo zaraz zgłosisz, specu od tropienia donosicieli. Twoja hipokryzja mnie przeraża.

| Odpowiedz
blokuj
brak nicka

Kupuj już karnet na przyszły sezon do Krosna!Co nie stać cie?Podobno macie tam dość "ruchliwą" drogę krajową :D Taka mała sugestia :P

| Odpowiedz
blokuj
brak nicka

Z moich nie jak w ogóle możesz o tym wspomnieć ciebie to nawet kijem sie nie dotyka, ale panie z DK w twoim regionie lub też panowie są w twoim zasięgu, nakreśl temat, powinieneś na karnet "zapracować" buhaha :D

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Rozumiem twoje rozczarowanie po tym jak odrzuciłem twoją zboczoną propozycję, ale może zachowaj więcej godności w jej przeżywaniu bo budzisz politowanie.

| Odpowiedz
blokuj
brak nicka

Twoje ponoć i piszczałeś jak dziewica orleańska.Sorry dostałem właśnie info ze ty nie masz jaj.Mowią żeś ty taka Anna grodzka nie wart swojej ceny.

| Odpowiedz
blokuj
brak nicka

Dobra juz i tak zbyt dużo czasu poświęciłem komuś z Ukrainy więcej nie zamierzam bo zwisasz mi i powiewasz fakt, dobrze sie bawiłem ale jutro tez jest dzień:) zapewne znów zawitasz na ostrowski temat bo ty jesteś tak przewidywalny.Wiec do jutra."Dobranoc" pe.le niech ci panowie z dk zatańczą na rurze hehe :P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.