Wątek dotyczący artykułu

Bundesliga: Robert Lewandowski zniszczył VfL Wolfsburg. 5 goli Polaka w 9 minut!

Robert Lewandowski pisze historię na naszych oczach. Dzięki jego bramkom Bayern Monachium rozbił VfL Wolfsburg aż 5:1, choć do przerwy przegrywał 0:1.

przeczytaj cały artykuł

mks89

Brawo Robert! Tego nie zrobiłby ani Messi ani Ronaldo. Lewy to absolutna czołówka światowa. Na pewno najlepszy piłkarz w Bundeslidze i jeden z pięciu najlepszych na świecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ln

hmm załóżmy, że bramkarze bronią po trzy karne w czasie jednego meczu. 1. z nich w ciągu 15 minut, drugi w ciągu 30. ten, który obronił w ciągu 15. minut zrobił to lepiej?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
mks89

Chyba Jan Tomaszewski powiedział kiedyś, że nie ma dobrze obronionych karnych, a tylko źle strzelane i jest w tym wiele prawdy. Obrona trzech karnych w meczu jest niezwykle mało prawdopodobna, a do tego trzech w pół godziny wręcz nieprawdopodobna. Jeśli jakiś piłkarz zmarnuje karnego zawsze jest opcja że tego następnego wykona ktoś inny. Jest większe pole manewru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Brat kLexoNa

łopator kolacje już zjadłeś bo coś marnie wyglądasz BUHAHAHAHAHAHA PODNIEcacie sie lewandowskim janusze stadionowi a przyjdzie mecz w reprze i znowu zmarnuje setke która nas oddali od awansu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
marulek

Wole marnowane setki w meczu z Niemcami, niż oglądanie obrony Częstochowy przez 90 minut i to przy kilku golach przeciwnika, kilka lat temu w meczach ze szwabami trzymani byliśmy całe mecze w zamku, ew. w 90 minucie Krzynówek pokusił się o jakiś strzał rozpaczy z połowy boiska :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Krzyżacy RSKŻ

no jeśli dla ciebie strzelić 5 goli w 9 min to to samo co strzelić np 5 karnych w 90 min to spoko :) pewnie, że też trzeba potrafić wykorzystać karnego ale osiągnięcie Ronaldo ma się nijak do tego co dziś odstawił Lewy! tego nawet nie da się porównać, tym bardziej, że lewy zrobił to w niecałe 15 min, wchodząc z ławki w 2 połowie i samodzielnie rozbił Wolfsburg. z 0:1 na 5:1. Lewy to jest jednak mistrz, ale dla Legii jest i tak za cienki :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.