Wątek dotyczący artykułu

SPAR Falubaz nie pomógł Aleksandrowi Łoktajewowi

Zawieszenie Aleksandra Łoktajewa wygaśnie w lipcu 2016 roku, ale w zasadzie przesądzone jest to, że nie wróci on do SPAR Falubazu. Rosyjski zawodnik ma żal do zielonogórzan za złe potraktowanie, gdy przyłapano go na zażyciu marihuany.

przeczytaj cały artykuł


Ven0m

Chłopaki jechali w meczu z Toruniem jak o życie. cudem wyrwali 1 punkt. A wszystko zniszczył Sasza... przed meczem pytali się go (i każdego innego) czy coś brał i czy mogą być kłopoty przy ewentualnej kontroli. Odparł że nie. Po meczu (i kontroli) przyznał że coś może wyjść. Pomijam wasze zapędy do tego że trawka powinna być legalna - póki co nie jest. A tym malutkim skrętem Sasza zniszczył pracę całej drużyny. I to perfidnie bo wiedział że coś może wyjść a mimo to i tak pojechał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zybi_X

Ważne, że można popluć na Falubaz i to pod marnym artykułem pod tytułem "tweet Dowhana sprzed miesięcy". Raptem kibice noszą Saszę na rękach - albo zaślepieni nienawiścią do Falubazu, albo dają się wypuszczać jak małe dzieci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.