Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils

W niedzielę odbędzie się drugie z decydujących spotkań Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Ostrovia, myśląc o awansie do elity, musi odrobić 10 punktów straty z Daugavpils.

przeczytaj cały artykuł

-Bochun-

Bo???
Możesz rozwinąć swą wypowiedź?
No tak zapomniałem,GKM zakontraktował szybciutko zawodników ktorym raczej do 1 ligi nie po drodze.Co będzie jeśli GKM wyląduje tzn będzie gdzie jest jego miejsce?
A no bankructwo. Nie pisz że awansuje,GKM wszedł do ekstraligi zielonostoliczkowo!!!
AWANSUJE ,awansował:))) qwa trzeba mieć nieźle pod sufitem aby takie brednie wypisywać:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak nicka

Hehe trochę racji masz :) Loko nie polskie, e-ligowe przepisy póki co przeciwko nim. Ovia bez siana na e-lipę nawet w przypadku awansu, więc na 99% Gkm "awansuje".Troche mnie to wq.bo nastały takie czasy gdzie nie liczy sie sport tylko hajs i kto ma kasę uzupełnia e-lipę.Co za czasy....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak nicka

O jednak żyjesz!Myślisz ze jak na 2 dni schowałeś sie do szafy to zapomnę o temacie?To słuchaj teraz "Art. 212.
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. " Panimajesz?To nie zapomnij też ze mam twoje IP.Chyba nie musze ci pisać co masz zrobić?Jestes na tyle kumaty?

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Czekam na wezwanie sądowe. Sądząc po twoich "danych" na mój temat, a wyjętych z tylnej części ciała - trochę sobie poczekam. Poza tym osiołku, żaden sąd nie przyjmie twojego zgłoszenia bo jesteś tutaj osobą ANONIMOWĄ. Inna sprawa gdybyś chociaż podpisał się z imienia i nazwiska. No i co najważniejsze - to nie są pomówienia tylko prawda. Można to z pomocą SF łatwo udowodnić. Na pewno mają kopie na swoich serwerach. Strasz swoich kolegów z gimnazjum a nie mnie, samo odpisywanie na takie absurdy jest żenujące i mnie w pewien sposób obraża, ale już niech będzie. Szkoda żebyś się za bardzo rozmarzył he he he

| Odpowiedz
blokuj
brak nicka

jesteś tutaj osobą ANONIMOWĄ

BUHAHAHA :))) Sorry musiałem.Myślałem że jednak wiecej klas skończyłeś :D Jesteś zabawny naprawde to musze przyznać.Wracając do tematu.Powtórze bo nie zajarzyłeś "Kto pomawia inną osobę, grupę osób..." (tzn mnie i hmm a to już grupa) "które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania"- podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku".I tak kończąc ten wątek pewnie gdyby to napisał ktoś inny raczej bym odpuścił bo nie chce mi sie chodzić składać zeznań ale tobie nie podaruje.Prawnikiem nie jestem ale wezme screena , powołam sie na ten paragraf i pójdę na policję zapytać czy mogę coś z tym tematem zrobić.A jeśli twoje ip zaczyna sie na 8 no to już masz problem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
hmm

ba troll jak zawsze swoje wersje wydarzeń! Jak ktoś napisze na niego , to płacze, zgłasza naruszenia . BO POCZUŁ SIĘ URAŻONY.Jak ktoś napisze coś na jego rodzinę to zaraz się burzy... ALE TUTAJ WYWÓD o anonimowości itp haha Oczywiście jak obrażał Wodniczaka to był "BOHATER"! Cały ba troll ! A tak przy okazji sprawdzania czegokolwiek na serwerach..
" Jeśli dostaniemy z organów ścigania
jakieś pismo procesowe, to wtedy będziemy oficjalnie udzielać informacji Policji czy Prokuraturze." To od redakcji.
Tak więc ,żebyś się nie zdziwił za swoje pomówienia

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
bartollo

No i jak konfident byłeś już na policji?? Widzę, że modom już poprzedni post zgłosiłeś. To teraz mykaj na policję. Tak to przeważnie jest, że największy płaczek jest największym konfidentem. Wyzywałeś mnie od najgorszych bo rzekomo zgłaszałem twoje posty modowi, a sam chcesz biec na policje. Więc kim ty jesteś? Eh ta twoja 'żelazna' logika.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Jak to pisałeś wielokrotnie do mnie.. "daleko masz do łba". Obrażałeś mnie tak samo jak ja ciebie, tyle ,że ty zgłaszałeś naruszenia bo czułeś się urażony.W tym przypadku zrobiłeś pomówienie i to poważne, bo nigdy nikomu nie życzyłem śmierci!!Oczywiście ty nie widzisz w tym różnicy! Bo taka twoja "logika". Sam możesz obrażać bo jesteś anonimowy..ale jak ktoś ciebie obrazi to lecisz zgłosić naruszenie

| Odpowiedz
blokuj
hmm

aaa i jeszcze jedno.... nic nie zgłaszałem do usunięcia.. więc znów SKUCHA!! Kolejne pomówienie.. a w takich przypadkach wisi mi to! ALE NIKT NIE BĘDZIE MI WMAWIAŁ,ŻE KOMUŚ ŻYCZYŁEM ŚMIERCI!!

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Aha czyli jak ty jesteś konfidentem i chcesz lecieć na psiarnie to jesteś ok i usprawieliwiony. Jak ktoś ciebie zgłosi modom(wcale cię pustaku nie zgłaszam, musi robić to ktoś inny), to wtedy jestem najgorsza szuja itd. Super, pogratulować rozumu i słynnej "żelaznej" logiki. Penie rodzice są z ciebie dumni :D. Powtorze ci jeszcze raz kolejny moralny konfidencie - leć na policje i zakładaj sprawę. A PRAWDĘ też powtórzę jeszcze raz. Życzyłeś śmierci Kudriaszowowi po jego upadku! Wystarczy zebrać wszystkie wpisy z twojego ip, szczególnie te wykasowane, a na pewno SF mają kopie na swoich serwerach.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Czekaj czekaj... jak ktoś z Ostrowa pisał coś negatywnego na Lublin, to była to patologia z pod bramy... Ale jeśli w takich samych słowach wypowiadali się ludzie z Lublina na temat ludzi z Ostrowa to było OK bo to rewanż ! To wasza logika bezmózgowcu! A co do reszty, to tylko się pogrążasz ..twoje zaburzenia emocjonalne powodują, że masz omamy. Ale niepoczytalność nie upoważnia cie do oskarżania kogoś..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.