Dyskusja

Celta Vigo FC Barcelona

Celta Vigo - FC Barcelona
23 września 2015, 20:00

4 : 1
relacja

Kamil21212121 - RSKŻ

Wiem wiem, ja ogólnie się trochę obawiałem, bo 2 z Barcelony i 1 z Realu i myślałem, że Messi może nie wygrać, bo głosy trochę mogą się rozłożyć, a tu się okazało, że Ronaldo 3, bo akurat Messi zasłużył na złotą piłkę, ale Ronaldo chyba powinien być 2 :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

Chyba se jaja robisz. Ten rekord przetrwa co najmniej kilkadziesiąt lat, jeśli ktokolwiek go pobije co jest bardzo prawdopodobne. Oczywiście Messi i Ronaldo mają lepsze staty i może nawet Lewy im pod tym względem nie dorówna, ale jest doskonałym snajperem. Uważam że jest w stanie strzelić w tym sezonie 30 goli bez karnych, a wtedy Real i Barcelona wyłożą grube miliony za niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Są różne przypadki,a jak druzyna zagra w 9? to jakiś snajper może wyrównać,szkoda wczorajszych okazji Lewego mógł strzelic jeszcze 2. Ale zniszczył system tą ostatnią bramą:D
Mina Robbena "strzelił 4" xd

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Ciekawe za kogo? Za Leo, za Suareza, czy za Neymara? Nie ma dla niego miejsca w "11" Blaugrany. Prędzej miałby szansę przebić się w Realu, ale też wątpie w taki transfer.

| Odpowiedz
blokuj
marco928

Z tym ze Karim to ulubieniec Pereza. Polaków tak się w świecie nie ceni. Może Lewy to zmieni. W Niemczech na pewno go cenią. Ja bym go do Realu serdecznie przyjął. Jestem jego fanem od momentu kiedy grał w moim kochanym KKSie. Niech mu się wiedzie. Niech tak strzela co kolejkę, złoty but i ZP będą wtedy jego. :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.